2752
2734
عنوان

کیا یه بچه دارند و بچه دوم نمیخواند

| مشاهده متن کامل بحث + 6294 بازدید | 52 پست
منم یه پسره ۳ ساله دارم۰۰۰و تصمیم ندارم دومی رو بیارم۰۰۰۰۰اما احساس میکنم بعدا دلم میخواد۰۰ولی باید ...

آوردی😁😁؟؟ ۹ سااال گذشته

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه پسره ۳ ساله دارم۰۰۰و تصمیم ندارم دومی رو بیارم۰۰۰۰۰اما احساس میکنم بعدا دلم میخواد۰۰ولی باید ...

ببخشی ۶سال

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2731
من یه پسر دارم هرگز و هرگز به دومی حتی فکر هم نمیکنم چه برسه به اینکه بخوام بیارم شوهرم هم از خودم ب ...

شما چیکار کردین نیاوردین ؟؟!😁

یه بچه کافیه بابا چه خبره مگه هیچ اتفاقی هم نمیوفته خیلیا تک فرزندن خیلی هم باحاله

شما خودت یدونه داری؟

اولا دور از جون بچت 

این حرفا چیه که فوت شده 

دوستهای من دهه هفتادین  تک فرزند 

اگه باور داری کارت درسته همون کارو بکن

من اکه بچه دوم اوردم چون عقاید خودمو داشتم مثل اینکه دخترم همبازی هم سن و سال داشته باشه.

و خیلی چیزای دیکه

ولی شما هم راه خودتو برو .

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
منم ۲۶ سالمه یه دختر ۱۱ ساله دارم خودمو شوهرم به هیچ عنوان به بچه دومی فکرهم نمیکنیم

چرا ؟!!!

الان دخترت میتونه کمکت کنه

آدم10 تا بچه هم که داشته باشیه خدای نکرده سر هر کدوم که بلایی بیاد ، هیچ کس جاشو نمی گیره فرقی نمیکن ...

ولی اگه سر یکی از 10 تا یه بلایی خدایی نکرده بیاد با نگاه به اون یکی بچه هاش شاید دلش آروم بگیره هرچند که داغش هست . ولی یه بچه داشته باشه یهو کلا همه چیزشو یکباره از دست میده دیگه هیچ دلخوشی از لحاظ بچه نداره .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2706