2733
2734
عنوان

کسی از ارزدیجیتال اطلاعی داره ؟

142 بازدید | 6 پست

سلام 

من تازه اول راه هستم و تصمیم دارم ارز دیجیتال بخرم ، خواستم بدونم برای امنیت کیف پول سخت افزاری بخرم بهتره ؟؟؟؟

میتونم ارز بخرم و وارد کیف پول نرم افزاری کوینومی کنم و بعد یه مدت وارد کیف پول سخت افزاریم کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ این انتقال کارمزدی بهش تعلق میگیره ؟؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

*300ترون رایگان دریافت کنید*

اپلیکیشن Tronlink pro رو نصب کنین

در گوگل پلی و اپ استور هست. از اونجا که دانلود کنید ( کاملا معتبر و امن با یک میلیون نصب فعال) و عضو اون کیف پول میشی به شما ۳۰۰ ترون اعتبار هدیه میده و بعد چند روز اگه مطمئن بشن که فیک و ربات نبودین و اپ رو پاک نکنید ۳۰۰ ترون رو انتقال میدن در حسابتون و می‌تونید تو هر صرافی ارز دیجیتال که خواستید بفروشید و نقد کنید.

فرصت این آفر محدوده و احتمالا وقتی به تعداد نصب مورد نظر برسن دیگه اعتبار هدیه نمیدن پس عجله کنید.

✅نحوه گرفتن پاداش:

1️⃣ بعد از نصب از قسمت my (پایین صفحه) گزینه friend invitation رو بزنید.

2️⃣ بالا سمت چپ Old version رو انتخاب کنید. (در گوشی اندروید این مرحله نیاز نیست)

3️⃣ گزینه claim rewards رو بزنید.

4️⃣ کد معرف 88xE(حرف Eبزرگ است) که به عنوان کاربر دعوت شده در این کمپین مشمول هدیه ۳۰۰ ترون بشید.

توجه: کد معرف رو بزنید علاوه بر ما به شما هم میده👆🏻

❌به حروف کوچک و بزرگ دقت کنید. که به عنوان کاربر دعوت شده در این کمپین مشمول هدیه ۳۰۰ ترون بشید.

2728