2737
2734
عنوان

مامانای تابستون ۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بهار به دنیا میاد شنبه میرم سونو آنومالی

عزیزم هفته ی چنده آنومالی؟

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2731

من احتمالا فردا برم دکتر . دل درد دارم کمی و خیلی کم هم لکه بینی . می ترسم فعالیت خاصی بکنم ...سعی میکنم بیشتر استراحت کنم .

شما دل درد نداشتین ?

چقدر دوست داشتنی هستند ، آدمهایی که شبیه حرف هایشان هستند ....
مامانایی که تو این تاپیک هستین نی نیهاتون چیه من دلم پسر میخواد اما تو ان تی گفتن دختره میشه برام&nb ...

حتماااا عزیزم

2740
من احتمالا فردا برم دکتر . دل درد دارم کمی و خیلی کم هم لکه بینی . می ترسم فعالیت خاصی بکنم ...سعی م ...

دل درد منظورت کجاست؟ اگه پایین ناف یعنی رحم که اشکالی نداره ولی واسه لکه بینی حتما برو تا بهت شیاف بده

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
دل درد منظورت کجاست؟ اگه پایین ناف یعنی رحم که اشکالی نداره ولی واسه لکه بینی حتما برو تا بهت شیاف ب ...

بله رفتم دکتر ...سونو واژینال انجام داد...ساک نی نی دیده شد و گفت کنارش کمی خون هست ...امپول و شیاف پروژسترون بهم داد و یه قرص دیگه 

عزیزم واسه شما ک ریسک ان تی دی رو بالا زده بودن چی شد؟؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2706