2737
2734

میشه راهنمایی کنین واسه روزای بعد زایمان چی بخورم که نینی هم نفخ نکنه خودمم جون داشته باشم نینی شش روزشه

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ابگوشت بدون نخود ماکارونی سالاد الویع

ماکارونی که خیلی نفاخ هست نیست؟؟؟

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
نعناع و عرق نعناع نخوری شیرو به شدت کم‌میکنه

جدی نمیدونستم

من دوره شیردهی دوبار کله پاچه خوردم.با اینکه اصلا دوست نداشتم.ولی خیلی توی افزایش شیر تاثیر داشت.اگه میتونی مزه شو تحمل کنی پیشنهاد میکنم بخوری

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2740
بخور همه چی  روش زیره بخور استباه نکن

واسه قبلیا اینقدر زجر کولیک کشیدم میترسم

واسه قبلیا اینقدر زجر کولیک کشیدم میترسم

کولیک ربطی به تغذیه شما نداره که...

حالا من از چندتا دکتر پرسیدم کلا گفتن ربطی به تغایه مادر نداره نفخ نوزاد.... سیستم بدن خودشونه که نفخ میکنن ... چون نوزاد بعد از دنیا اومدن دستگاه گوارشش تکمیل نیست طی یکسال به مرور تکمیل میشه به خاطر همین اون باکتریهای مفید و نداره معده شون اولش تا۳ ...۴ ماه نفخ میکنن به خاطر سیستم بدن خودشونه

شما بخور همه چی ....حالا زیادی نفاخ بود ترسیدبی یه زیره از روش بخوری حله