2733
2734
عنوان

ادرار نوزاد

108 بازدید | 8 پست

کیا یادشونه نوزادشون توی دوسه روز اول چقدر دفع ادرار ومدفوع داشتن؟

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

خیلی نگرانم نوزادم دیرتر بیدارمیشه واسه شیر هردوباری که شیر خودم بدم یه بار شیر خشک میدم ولی بازم کمه ادرارش

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

پسر من اصلا ادرار نداشت طوری که روز پنجم نگران شدم بردم دکتر کیسه داد گفت بذارید ببینین اگر تو بیست و چهار ساعت ادرار نکرد ممکنه مجراش بسته باشه عمل بشه روز پنجم که باز کردیم پوشک رو چک کنیم جیش کرد رومون😄😄😄😄😄

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من اصلا ادرار نداشت طوری که روز پنجم نگران شدم بردم دکتر کیسه داد گفت بذارید ببینین اگر تو بیست ...

وای مرسی عزیزم نه ازون که مطمئنم داره ولی الان چون خیلی شیر نمیخوره کمه

2728
وای مرسی عزیزم نه ازون که مطمئنم داره ولی الان چون خیلی شیر نمیخوره کمه

طبیعیه عزیزم نگران نباش پسر من که اینقدر کم بود فکر کرده بودیم اصلا ادرار نمیکنه منم اون اوایل شیرم کم بود شیر خشک میدهدم از روز پنجم شیرم راه افتاد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

دختر منم ۲۴ ساعت هم گذشت پوشکش خشک خشک بود

دکتر گفت آب بدن ش کمه بهش آب بدید مامانم قطره قطره بهش آب داد

یه جیش حسابی رو شوهرم کرد😄😄😄😄

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
دختر منم ۲۴ ساعت هم گذشت پوشکش خشک خشک بود دکتر گفت آب بدن ش کمه بهش آب بدید مامانم قطره قطره بهش آ ...

خدا خیرتون بده به خدا گریم گرفته بود

خدا خیرتون بده به خدا گریم گرفته بود

منم اون موقع نگران گریان بودم چون گفت اگه جیش نکرد باید بستری شه

آب جوشیده کم کم بهش بده

قدمش هم مبارک باشه😍😍😍

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2740
منم اون موقع نگران گریان بودم چون گفت اگه جیش نکرد باید بستری شه آب جوشیده کم کم بهش بده قدمش هم م ...

فدات مرسی چشم