2737
2739
عنوان

تو رو خدا کمکم کنین باردارم

1908 بازدید | 20 پست
سلام
من هفته 6 بارداری هستم و هر 12 ساعت یک بار از شیاف سایکلوژست استفاده می کنم . از یکشنبه عصر شیاف وقتی داشت میاد بیرون رنگی میاد کرم مثلا ! نگرانم ...
البته وقتی شیاف کامل تخلیه می شه دیگه هیچ چی نیست .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ببین منم الان 4 هفته است که دارم شیاف سیکلوژست استفاده میکنم. روزی 2 تا. هفته اول همین حالت رو داشتم حالت کرمی رنگ بود. اما الان دیگه هیچی نیست. به نظر شخص من بهتره رکتال استفاده کنی. خیلی بهتره.
فکر نمیکنم مشکلی باشه منم واژینال مصرف کردم بلاخره اون مواد تغیر رنگ میده دیگه
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
منم هفته 6 هستم . دکتر گفته یکی شب بذار یکی صبح.اول واژینال میذاشتم.همش میومد بیرون و شورتم خیس میشد.اما حالا که رکتال میذارم کمتر میاد بیرون.راستی بچه ها عوارض نداره این شیاف؟
منم هفته 6 هستم . دکتر گفته یکی شب بذار یکی صبح.اول واژینال میذاشتم.همش میومد بیرون و شورتم خیس میشد.اما حالا که رکتال میذارم کمتر میاد بیرون.راستی بچه ها عوارض نداره این شیاف؟
2706