2733
2739
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352654 بازدید | 350 پست
وای نه اصلا .من ک رفتم اونجا همه از خارج اومده بودند پیشش.بزن تو نت ببین چقدر باسواده.یادم نیست چه ر ...

ممنون ازراهنماییت 

چه خوب که راضی بودی ازش 

من یادمه هم توتاپیکای نی نی سایت هم ازیکی دیگه پرسیده بودم زیادمیگعتن وقت نمیزاره وازاین حرفاوپولکیه براهمون نرفتم پیشش ورفتم پیش فرح فرزانه اونم انکلوژیست زنانه

ولی چندنفری بردتوبراویزیت اصلاخوشم نیومد

وخدایی که بشدت کافیست
ببین دکتر اولی گفت وای چه زخم بزرگی .کلی ترسوندم وقتی رفتم پیش نادره بهداش متخصص زخم زهانا رحم کولپو ...

بعدیسوال دیگه نگادجان کولپوسکی دردش چحوریه؟؟

براشمانمونه هم ورداشت ؟؟

اه یسریااسیدمیزنن اگه تغییرشکل بده نمونه هم ورمیدارن ومیدن ازمایشگاه پاتولوژی  اگه نده ورنمیدارن

براشماچطوربود

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدیسوال دیگه نگادجان کولپوسکی دردش چحوریه؟؟ براشمانمونه هم ورداشت ؟؟ اه یسریااسیدمیزنن اگه تغییرش ...

نه دیگه قبلش ی شیاف میگه برو از داروخونه بخر بذار ک درد نکشی .مثل درد معاینه زنانه.نه اگه سالم باشی نمونه برنمیداره  اگه مشکوک باشی برمیداره.واسه من برنداشت

2728
نه دیگه قبلش ی شیاف میگه برو از داروخونه بخر بذار ک درد نکشی .مثل درد معاینه زنانه.نه اگه سالم باشی ...

چه خوب ان شالله همیشه صحیح وسلامت باشی

راستش پن دوساله تغییرسلولی واکنشی دارم همش میترسم که نکنه چیزبدب باشه

بدکترزنانم نشون دادم گفتن عادبه ولی بازته دلم نگرانم

وخدایی که بشدت کافیست

سلام دوستان،بخیه زایمان طبیعی ام،از داخل گوشت وبیرون گوشت اضافه اورده ک دکتر گفت باید بسوزونی.کسی میدونه چ جوریه کوتر؟درد داره؟بیهوش میکنن؟

توروحداجواب بدین اگ کسی میدونه

دکترم گفت باید بیهوشت کنم 

سلام خانومای گل من تقریبا ۳ هفته پیش زخمم رو فریز کردم تو این هفته نزدیکی بدون دخول داشتم که متاسفانه موقع ارگاسم خیلی درد داشتم و زیرشکمم تیر کشید خیلی میترسم کسی نظری داره؟؟؟

2740
سلام خانومای گل من تقریبا ۳ هفته پیش زخمم رو فریز کردم تو این هفته نزدیکی بدون دخول داشتم که متاسفان ...

عزیزم شما چیکار کردی.... منم فریز کردم ...اما هنوز نزدیکی نکردم و بدون دخول ارضا نشدم زیر دلم درد می کنه چه برسه بخام ارضا شم...

سلام دوستان من امروز بعد از یک هفته درد و عفونت رفتم دکتر گفت خیلی قارچ داری و دهانه رحمت زخمه من شوکه شدم دیگه ازش نپرسیدم وضعیت زخم چجوریه فقط پماد کلوتریمازول داده وفلوکونازول که دومی پیدا نکردم الانم دو سه روز دیگه سونو واژینال داشتم یعنی نمیتونم سونو هم بدم؟ مثلا این ماه میخواستم اقدام کنم😭

خدایا شکرت تو شب «لیلة الرغائب» حاجتمو دادی ❤️
بچه ها سلام،خانوما ازتون خواهش میکنم به خاطر زخم های جزیی نرید فریز کنید گوش به حرف این دکترهای ناوا ...

عزیزم دکتر شما کی بود؟زخم دهانه ی رحم ات بدون فریز خوب شد؟دکتر به من گفته فریز کن .من هنوز بچه ندارم.دنبال یه دکتر خوبم بدون فریز درمان کنه...

خانوما من رفتم دکتر بهم گفت زخم بزرگی داری باید فریز کنی بهم قرص مترونید ازول با پماد دادک ی هفته بعد از مصرف برم فریز کنم وقتی فریز کردم تا دو هفته رابطه نداشتم بعدش شروع کردیم چون میخوام باردار بشم بهم مدروفم و لتروزل داد ولی الان 1 ماه از فریز میگذره دوباره احساس میکنم اونجام هم درد میکنه هم خارش دارم یعنی دوباره عفونت گرفتم خسته شدم یکی راهنمایی کنه برم دوباره دکتر 

2706