2737
2739
عنوان

قطع نخاع ( اطلاعات میخوام )

12586 بازدید | 27 پست
سلام دوسال پیش بر اثر یه حادثه داداشم که 29 سالش بود و یه بچه هم داره قطع نخاع از کمر شد و الان روی ویلچر میشینه هزار دکتر و بیمارستان بردیمش ولی همه میگن فقط معجزه حالا بعضیا میگن علم پیشرفت کرده پیوند میزنن و هزار تا چیز دیگه میخواستم ببینم کسی خدای ناکرده تو اشناهاشون قطع نخاعی داره کلا اطلاعات میخوام در مورد همه چیزش
فکر اقتصادی خوب زده به سرم : میخوام برم خارج یکی از کلیه هامو بفروشم دلار بگیرم بیام هم یه کلیه بخرم هم یه بنز کوپه!!
اگه تهرانی ببرش پیش دکتر خاکی نهاد نفر اوله عالیه من برا گردنم رفتم همه گفتن عمل باید بشه قطع نخاع میشی این تا دید گفت نه باورزش خوب میشه چرا بیخودی پیچ ومهره بزاری الان 5 ساله خداوشکرررررررررررررررررررررر عمل نکردم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم اطلاعی ندارم ولی واسه داداشت از صمیم قلب ارزوی بهبودی میکنم ایشالا که خیلی زود حالش خوب میشه
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2728
بابا مامان هنوزم دارن از غصه دق میکنن اخه من فقط دوتا داداش دارم اون دادشم هم کر و لاله
فکر اقتصادی خوب زده به سرم : میخوام برم خارج یکی از کلیه هامو بفروشم دلار بگیرم بیام هم یه کلیه بخرم هم یه بنز کوپه!!
بابا مامان هنوزم دارن از غصه دق میکنن اخه من فقط دوتا داداش دارم اون دادشم هم کر و لاله
2740
خیلی با دقته یکی از مریضاش میگفت یه پایی که تمامی دکترا قطع کنند این گفته خوبش میکنم فکر کنم گفت پا رو 11 بار عمل کرد و نگه داشت همکار شوهرمم دکترای احمق میخواستن انگشت پای بچشو قطع کنند بهش گفتیم بره این دکتر رفته گفته نه این نیازی نداره 2 سال دیگه بزرگتر بشه با جراحی خوب میشه
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
ان شا الله که خوب بشه
ادم کن بعدا برات بزارم الان دم دستم نیست
دوساله که تو خونمون همه غصه دارن حتی زن خودش هم داغونه
خاله من از کمر به پایین قطع نخاع ست، حدودا 26 ساله 0توی تصادف اینطور شدن) خیلی از کشورای اروپایی رفتن اما گفتن کاری نمیشه کرد، وقتی نخاع قطع بشه که نمیشه کاری کرد
ول کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...
ممنون از همه حالا اگه یه تایپیک مادر شوهری بود همه میریختن اینجا نظر میدادن ممنونم بای همگی
2706