2733
2739
سلام بچه ها
خواهر من اسباب کشی داشته همه در شیشه های کمدش رو با چسب نوار چسبونده الان که برشون داشته جاش همه رو شیشه و کمد تخته ایش مونده کسی می دونه با چی باید ببره
ممنون میشم بگید بهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
با الکل... مایع شیشه شور..... اسپری تمیز کننده چند کاره
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2740
ماهوا جان منم به تازگی اسباب کشی کردم مشکل شما رو داشتم، بهترین و سریعترین راه اینه که تینر فوری بخری، با یک بار کشیدن ار بین می ره ، می تونید از رنگ فروشی و یا مصالح فروشی که همه جا هست تهیه کنی،
اینو امتحان کن یکم به نظر عجیب میاد اما خیلی عالیه. یکم روغن مایع بمال رویش، کاملا جدا میشه. منم کتابخونه ام رو درش موقع جا به جایی جای چسب مونده بود، یکی دو سالی با انواع و اقسام الکل و شیشه شور و اینا باهاش ور رفتم، کم می شد اما پاک نمیشد. اما با روغن مایع سریع تمیز شد.
منم با نظر بهارجان موافقم یه بار توی برنامه ای دیدم خانومه میگفت واسه پاک کردن جای برچسبهای قدیمی بهترین راه اینه که مقداری سس مایونز روش بمالی و بزاری کمی بمونه بعدش راحت پاک میشه دلیلش هم این بود که سس مایونز سرشار از چربی هست و توی هرخونه ای پیدا میشه
هر گاه واژه "توقع" را فراموش کردی،خواهی دید که دنیا چقدر زیباست !

با سلام خدمت خانم های محترم 

میگن هرجایی یه مرد لازمه برای اینه 

یک اسپری هست به نام adhesive cleaner 

کارش اینه مارکش هم mitre aple هست 

اگه میخواین یه پیس بزنین پاک بشه بسم الله اگه نه که با روغن و استون و الکل پاک کنین البته خوب هست ولی با این کارایی نیست 

روغن که امتحان کردم پدر در میاره اسپری الکل دار هم همین طور 

الکل و استون بد نیست خوبه ولی مقدار زیادی صرف میشه 

ولی این اسپری نیاز به یه پیس داره و بس اسمش هم روشه چسب پاک کن 

با تشکر از توجهتون 

این نظر رو نوشتم برای کسانی که سرچ میکنن

چگونه چسب نواری را پاک کنیم 

چگونه جای چسب نواری را پاک کنیم 

چگونه جای چسب نواری را از دیوار پاک کنیم

چگونه جای چسب نواری را از کمد پاک کنیم

چگونه جای چسب نواری را از چوب پاک کنیم

چگونه جای چسب نواری را از یخچال پاک کنیم

2706