2733
2739
عنوان

شبا دیر میخوابه..........

676 بازدید | 8 پست
پسرم خیلی پسر خوبیه ها ماشاءالله ولی شبا دیر میخوابه گریه هم نمی کنه وقت بازیشه تازه شرو میکنه به بازی سر شب یه چرت میزنه آدم فک میکنه دیگه خوابیده ولی باز بیدار میشه تا ساعت 2 نمی دونم چی کار کنم دیروز از 5 غروب دیگه نخوابید ولی بازم تا ساعت 2 بیدار بود همش دست و پا میزد ولی وقتی 2 میخوابه دیگه تا 6ونیم هفت بیدار نمیشه تجربه دارین در این مورد؟ کمکم کنید لطفا
آقا هادی مامان، خرداد ماه خونه ما رو روشن کرد.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم خودت توی بارداری دیر میخوابیدی؟ آخه شنیدم روی خواب بچه تاثیر میذاره البته خودمم نمیدونم درسته یا نه
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2742
مامانا برای ما که اول راه بارداری هستیم راهنمایی کنید بدونیم خودتون توی بارداری شب دیر میخوابیدین که بچه هاتون دیر میخوابن؟
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
دقیقا دخمل منم همینطوره.....انگار کپی پسر شماست مبارکه جون....دخمل منم سر شب چنان می خوابه که من و شوشو هم میریم تو رخت خواب..میرم دستشویی و مسواکمو میزنم تا میرم بخوابم بیدار میشه و تا دو بیداره...خیلی عصبی میشم و خوابم میاد ولی همینه دیگهنمیدونم چه جوری از سرش بند ازم و زود بخوابهههههه
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت
2738
وااااااااااااااااااااااااااااااااای فرزانه جون دقیقا منم تا میرم دسشویی میام سرمو روبالش میذارم پا میشه میترسم تا آخر همینجوری بمونه
آقا هادی مامان، خرداد ماه خونه ما رو روشن کرد.....