2733
2734
سلام دوستای خوبم.دختر من تا چند روز دیگه یکسالش تموم میشه الان ببلاک 2 می خوره از کی باید ببلاک 3 رو شروع کنم رو قوطیش نوشته از 1سالگی به بعد. به توصیه یکی از دوستان میخواستم کم کم 3 رو شروع کنم ولی دیروز دکتر دارو خونه منو ترسوند گفت زوده از 18 ماهگی به بعد!!!!!!!!دکتر دخترم مسافرته.لطفا راهنمایی کنین
جوجو جان سلام دوست گلم، عزیزم من به دخترم دقیقا فردای یک سالگی ببلاک 3 را شروع کردم.. و هیچ موردی هم نداره من از دکی پرسیده بودم روی خود شیر خشک هم نوشته از یکسال به بعد.. اما مشکل اینجاست که نمیدونم چرا از وقتی‌3 را شروع کردم دخترم کمتر از قبل شیر میخوره! .. انگار که مزه‌اشو دوست نداره! حالا شما هم امتحان کن.. امیدوارم نی‌نی تو دوست داشته باشه.. من که نمیدونم دیگه چیکار کنم .. می‌خوام یبار یه شیر دیگه بگییرم ببینم بهتر می‌خوره یا نه چون انگار این ببلک 3 زیاد خوشش نیومده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام لیلیان جووون خوبی؟چرا دیگه نمیای کلوب؟وای اگه اینجوری باشه که خیلی بده دختر من تازه شیرخوردنش خوب شده.از مامانای گل کسی هست که تجربه ای راجع به ببلاک3 داشته باشه؟ممنون میشم
منم از دوازده ماهگی ببلاک 3 دادم خیلی فرمولش با 2 فرق نمیکنه فقط بعضی ترکیباتش کم و زیاد شده نسبت به نیاز بدن بچه اگه مقدار شیر خوردن بچه کم شده چون تو این سن بچه ها بیشتر غذا میخورن تا قبل. بچه من که خیلی دوست داره تازه بیشتر از قبل میخوره