2752
2734

كار خاصي نميشه كرد

اگه حساسيت نشون بدي دفعه ي بعد زيركانه تر عمل مي كنه 

جوري كه نفهمي

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

باهاش صحبت کن... غیر مستقیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
همسر ندارم  ولی حتما قبل ازدواج تموم خط قرمزامو بهش میگم تا بعد ب مشکل برنخورم

عشقم این حرفها مال قبل از ازدواجه مردها بیشتر وقتشون به این موضوع فکر میکنند اینو روانشناسا میگند

اولش شایدجیغ بکشم بعدخنثی بشم به این فکرکنم چه کمبودی دارم که دنبال این چیزاست بعدش اگه آروم نشدم خرخره شومیجوم😈👹

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
جلو من که نمیکنه بینمون خاطر حرمت زیاده نمیتونم هم راحت به روش بیارم

من فکر کردم  جلو تو بوده اونطوری میتونستی بگی ببینم منم اما نمیتونی ب روش بیاری ک چرا تو این سایتایی  خب نگرانیم نداره    

من فکر کردم  جلو تو بوده اونطوری میتونستی بگی ببینم منم اما نمیتونی ب روش بیاری ک چرا تو ...

آره

نمیتونم راحت به روش بیارم

اون روز تو قسمت جستجو اینستاش دیدم

اعصابم خورده

چون نمیتونم راحت حرفمو بزنم تو لاک خودمم

اگه دوست 
قبل ازدوجو کاری ندارم ولی بعد ازدواج مشکل دارم با این  موضوع

این شالله یه بخت خوب گیرت بیاد .واین موضوع بد نیست .چون تو زندگی اتفاقاتی میفته که این مورد رو آدم روی جشماش میزاره

این شالله یه بخت خوب گیرت بیاد .واین موضوع بد نیست .چون تو زندگی اتفاقاتی میفته که این مورد رو آدم ر ...

دیدن این جور فیلم ها مخصوصا تو متاهلی بده خیلی‌

چون باید سردی رابطه میشه 

باعث میشه مقایسه کنن 

توقع ها زیاد میشه و....... 

آره نمیتونم راحت به روش بیارم اون روز تو قسمت جستجو اینستاش دیدم اعصابم خورده چون نمیتونم راحت ح ...

بگو    روانشناسا میگن دیدن صحنه ها و فیلمای  بد رو معز تاثیرات مخرب میذاره و اینا   ازین  کلیپای روانشناسی تو اینستا و یوتیوب ، بگو ینی واقعا هستن مردایی ک بازم ازدواج کنن برن تو این چیزا چ معنی میده

2706