2733
2739
عنوان

کسی در مورد عمل اپاندیس چیزی میدونه؟

31225 بازدید | 20 پست
پسر خواهرم چن روز بود میگفت دلم درد میکنه امروز بردنش بیمارستان ام آر ای شیراز گفتن اپاندیس یکم پاره شده و باید انتی بیوتیک مصرف کنه تا ٢ سه روزه دیگه عمل بشه
کسی تا حالا تو خانوادشون یا خودش بوده که عمل کرده باشه خطرناکه؟
چقدر عملش طول میکشه؟
خواهش میکنم اگه اطلاعی دارید بگید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
قدیما عمل باز شکم بود اما الان لاپراسکپی میکنن چندتا سوراخ کوچیک روشکم. خیلی عمل راحتیه آنتی بیوتیکم دادن که اون عفونتی که به بیرون تراوش کرده از بین بره
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
مال پدرم یکم پاره شده بود به خاطره همین زخمش بیشتر بود وبیشتر اذیت شد
ولی درکا اگه به موقع عمل باشه و پخش نشه تو شکم کلن 2الی 3تا بخیه میبره وکلن 2الی 3روز طول میکشه تو بیمارستان وسرماه بخیشم کشیده و حالش از اولم بهتره
راستی علاوه برما سه نفر برادرشوهرمم تازگی عمل کرد
انجام خدمات نقاشی ساختمان با قیمت مناسب وکیفیت بالا 09196557968
2738
منخودم که خیلی درد داشتم قبل از عمل 5روزطول کشید چون ازمایش ادرار نشون میداد اپاندیس دارم ولی سونوگرافی میگفت ندارم اصن یه وضی بودا بیاوببین
بعداز عملم یه خورده سرفه میکردم اذیت میشدم وگرنه به قول دوستمون عمل راحتی نگران نباشید
انجام خدمات نقاشی ساختمان با قیمت مناسب وکیفیت بالا 09196557968
من عمل کردم خیلی سال پیش روزی که ایران از استرالیا برد رفت جام جهانی هههه

نه آبا چه خطری مال من سوراخ شده بود موقع عمل زیر جایی که بریده بودن ی درن گذاشته بودن عفونتا بیاد بیرون
خدا یا عاشقتم
2706