2737
2739
من دخترمو هشت روزش بود بردم پیاده روی از خونه دیگه خسته شده بودم حسابی
مامانا لطفا برای سلامتی نی نی هامون و برآورده شدن حاجاتمون صلوات***اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجل فرجهم***
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
نی نی تون الان چند روزشه ؟ اگه سختت نیس ببرش بیرون چیزیش نمیشه خدا رو شکر هوا هم که خوبه ببرش یه پارک سر سبز که آلودگی هوا هم اذیتش نکنه
مامانا لطفا برای سلامتی نی نی هامون و برآورده شدن حاجاتمون صلوات***اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجل فرجهم***
من دخترم یه ماهش بود رفتیم مثلا پیک نیک یه هوایی عوض کنیم. همش باد میومد و انقدر همه گفتن وایی سرما میخوره که تا عصر تو ماشین نشستم با نینیم الان که هوا خوبه .تو ساعتایی که افتاب شدید نیس و هوا زیاد گرم نیس میشه برد بیرون
درست ٨ روزش بود که بردیمش لب دریا، اون موقع کیش زندگی میکردیم، یادش بخیر
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.