2733
2739
بازم تایپیکمون کو؟ حسودها اینجا صاحاب نداره؟ مدیر نداره؟ اینهمه تایپیک فال و فروش و کوفت و زهرمار...فقط تایپیک ما به چشم میاد؟؟ چی داره مگه توش که چشم ندارین ببینین حسودها...
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
چی شده عزیزم؟
وقتی تو باشی زندگی برایم زیباست..عاشقی برایم بامعناست..وقتی توباشی قلبم بی آرزوهاست..ای تنها آرزوی من درلحظه تنهایی!وقتی تو عزیزدلم باشی سرپناهم باشی طلوع آفتاب برایم یک روز پر خاطره دیگر باتوست! وقتی تو باشی من نیز هستم زیرا تو درون قلبم هستی !پس با من باش ای عاشقانه جاودانه ام بیا تا باهم بخوانیم ترانه عاشقانه ام را که برای تو سروده ام.. ای توکه بی تو بودن برایم خواب همیشکی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
این بار سومه تایپیکمون رو میترکونن توش از خاطرات دوران کودکیمون مینوشتیم...از زمان جنگ..از مدرسه..از بازیا
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
وااا کی میترکونه ؟ مگه میشه یکی دیگه بترکونه؟
وقتی تو باشی زندگی برایم زیباست..عاشقی برایم بامعناست..وقتی توباشی قلبم بی آرزوهاست..ای تنها آرزوی من درلحظه تنهایی!وقتی تو عزیزدلم باشی سرپناهم باشی طلوع آفتاب برایم یک روز پر خاطره دیگر باتوست! وقتی تو باشی من نیز هستم زیرا تو درون قلبم هستی !پس با من باش ای عاشقانه جاودانه ام بیا تا باهم بخوانیم ترانه عاشقانه ام را که برای تو سروده ام.. ای توکه بی تو بودن برایم خواب همیشکی است..
2740
یعنی یه جوری فوری میترکوننش انگار چی نوشتیم توش اینهمه فال و رمالی و فروش ات و اشغال و تبلیغ برای لایک و اینا هست...فقط تایپیک ما بدبختا به چشم میاد؟؟ چقدر بدبختین..چقدر حسود...به خاطرات یه عده که تو بدبختی و جنگ و محرومیت گذشته هم حسودی می کنین
بچه ها فکر کنم با من مشکل دارن لطفا اگه خواستید یکی از شماها تاپیک بزنه من نزنم بهتره
ﻟﺬﺗﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﯽ،ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﺒﯿﻨﺪ،ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﯾﻢ ! ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﻮﺑﻦ
نمیدونم...اگه مدیر میترکونه بیاد توضیح بده که چرا...توش چی بوده؟/ خاطرات یه عده از بچگیشون..از دفتر و خط کشی دفتر و مدا و پاک کن و بازیاشون بوده اگه بقیه گزارش میزنن که بعدی نیست..خیلی بدبختن..اخه یه عده اومدن گفتن که چرا میگین دهه 60...مهم انسانیته و دهه 50 و دهه 70 رو جز ادم حساب نمی کنین و خاطرات رو مال خودتون میدونین و اینا
خیلی بدبخته هر کی اینکارو میکنه خیلی حسوده خیلی بیچارس به خاطرات ادم هم کار دارن؟ اونم خاطرات بچگی؟ از دفتر و مداد و پاک کن؟؟
یکی بمن یچیزی بگه.. مگه میشه ترکوند؟
2706