2733
2734
بچه ها مقطعی بی اشتها میشن قطرهآهن رو میدی؟
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
منم دقیقا یک سالگی بخاطر اشتها دخترم رو بردم متخصص گفت الکی نگرانی و خودت رو اذیت میکنی چون قد و وزنش خوبه
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
کلا بچه ها تا بیان بزرگ بشن گاهی بی اشتها میشن گاهی میخورن خلاصه مادر ها رو کلی عذاب میدن...من دخترم الان 5 سال و نیمه هست تا این اواخر نصف موهام سفید شده به خاطر این چند سال غذا خوردنش..بزرگ که بشن درست میشن تا حدودی...من گاهی شربت های اشتها اور بهش میدادم و شربت زینک پلاس المانی....
دختر من 5 سال و نیمه...قدش 117 هست وزنش 20.....قدش بلنده ولی بیشتر به خاطر ژنتیکه چون خانواده شوهرم و برادر و پدرم قد بلند هستن... تنها راهی که اون موقع ها به نظرم رسید این بود که غذاهایی که دوست داره بدم بهش تا حداقل یه مقداری بخوره...شیر و تخم مرغ هم هر روز میخورد .اگه میوه نمیخوره حتما مولتی ویتامین بهش بده ...کیندر و سندروس خوبن...فرو گلوبین هم خوبه
2706