2737
2734
عنوان

ماینوکسیدیل یا محلول ضدریزش فولیکا

22039 بازدید | 14 پست
سلام دوستان.
کدام بهتره؟نمیدونم از فولیکا کدام محصولش برای جلوگیری از ریزش مو خوبه. من از ماینوکسید تا حالا استفاده میکردم . دردوان بارداری باید قطعش کنیم که باعث ریزش شدید مو میشه میخوام بعدا چنین مشکلی را نداشته باشم میشه کمک کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عجیبه بهار جون ..چون توی حاملگی مو نمیریزه و پرپشت تر هم میشه!! برای من که اینطور بود ولی سه ماه بعد از زایمان همش ریخت دوباره!! منظورم اون موهایی که جدید رشد کرده بودن توی بارداری! الان از تونیک ضدریزش سریتا استفاده میکنم دیگه هم ماینوکسیدیل نزدم ..الان که یه ساله زایمان کردم موهام دیگه نمیریزه...حتما امتحانش کن شامپوشم هست..
2738
مرسده جان تو خودت امتحان کردی ؟ یعنی فولیکا رو بزنی و قطع کنی نمی ریزه ؟؟!!
تو دنیا الان تنها محلولی که تو همه مجامع پزشکی تأیید شده ماینوکسیدیله چطور ممکنه فولیکا کاملتر باشه؟
سریتا کاملا گیاهیه ...من از محصولات فولیکا زیاد خوشم نمیاد ...الان یه سالی میشه سریتا میزنم دوست ندارم عوضش کنم چون خیلی ازش جواب گرفتم....ماینوکسیدیل قابل مقایسه با اینها نیست چون هورمونیه و یه جور اعتیاد برای ریشه ی مو میاره ..تا اونجا که ممکنه بهتره از شیمیایی استفاده نکنیم ..
تنها محصول موضعی ضد ریزش مو که توسط FDA تایید شده ماینوکسیدیل هست ولاغیر
این محصول نه هورمونیه نه اعتیاد آور !
تنها در ریزش موی هورمونی هرگاه این دارو قطع گردد بعد از یک دوره حدودا 6 ماهه اغلب موهایی که بوسیله ماینوکسیدیل حفظ یا رویش مجدد داشته اند می ریزند ( دقیقا مثل تمام محصولات موضعی البته برای ریزش مو با الگوی مردانه یا هورمونی ) و چون در صورت موثر بودن به مراتب قوی تر از محصولات مشابه گیاهی و ... عمل می کند لذا موهای بیشتری را حفظ می کند و درنتیجه با قطع اون موهای بیشتری از دست خواهید داد تا مثلا قطع فولیکا !
و البته این داستان برای ریزش موی MPB یا الگوی مردانه هست چون ماینوکسیدیل نمی تواند عامل اصلی ریزش مو یعنی تستوسترون رو کنترل کنه فقط می تونه موها رو طی زمان مصرف رشد و حفظ کنه .( نه ماینوکسیدیل که هیچ محلول موضعی نمی تونه پس از قطع بازهم روی ریزش موی هورمونی موثر باشه )
در مواردی که استرس و کمبود ویتامین و شوک عصبی و بیماری و شیمی درمانی و ... باعث ریزش مو شده بعد از گرفتن نتیجه از ماینوکسیدیل اگر قطعش کنید موهاتون رو از دست نخواهید داد .
بهترین دز برای خانمها ماینوکسیدیل 2% هست و صد البته اگر حساسیت به این دارو داشتید می تونید به محصولات گیاهی رجوع کنید

ولی در خانمها بخصوص
اصل اول تشخیص علت ریزش مو هست . یعنی اگر فرضا بلانس هورمونی بدن یک خانم بهم بخوره
دیگه تمام محصولات موضعی استاندارد و غیراستاندارد فوقش تا زمان مصرف بتونن اوضاع رو بهبود ببخشن و بعد از قطع مصرف باز همان آش هست و همون کاسه

رجوع به متخصص زنان یا پوست و موی مجرب از اهم واجبات است
بابای خزروخان همیشه ریزش مو مربوط به هورمون نیست.ماینوکسید هم بهتره استفاده نکنیم البته ما خانم ها من 5 سال میزنم حتی دکتر پوست هم گفت کمتر بزن اما وقتی کمش میکنم میریزه. حالا محلولی که مرجی گفت را میرم میپرسم.
به سایت های زیر مراجعه فرمائید.یک فرصت سود آور

http://dl.xco.ir/?id=679
http://dl.xco.ir/bazaryabi?id=679
یک فرصت شغلی سوداور برای بازاریابی و کسب درامد همین امروز ثبت نام کنید.

http://dl.xco.ir?p=123&id=679
گنجینه سوالات آزمونهای استخدامی
قدرت و پول اصالت نیست ....
فرهنگ میخواهد ...
تنها محصول موضعی ضد ریزش مو که توسط FDA تایید شده ماینوکسیدیل هست ولاغیر این محصول نه هورمونیه نه اع ...

سلام عزیزم خیلی وقته از این تاپیک میگذره ولی من به کمکت نیاز دارم.ریزش موی من هورمونی نیست بر اثر عمل موهامو تراشیدن دیگه در نیومده.به نظرت ماینوکسیدیل خوبه؟

2706