2737
2734
عنوان

راهنمایی درمورد ادامه تحصیل.

1798 بازدید | 31 پست
سلام دوستان
من بعد از 13 سال دوری از درس میخوام دررشته حسابداری کتذشناسی ادامه تحصیل بدم . راستشو بخواین اصلا نمیدونم باید چی کار کنم خودم کتابها رو بخرم خونه بخونم یا اموزشگاه (موسسه) ثبت نام کنم .درضمن هیچگونه شناختی هم به این اموزشگاهها ندارم. لطفا منو راهنمایی کنین .ممنون
علی کیا جان سلام
ممنون از انرژی مثبتی که بهم دادی
ازطریق دانشگاه ازاد یا سراسری
میخوام کنکور بدم
راستش هدفم ورود به دانشگاهه
حالا هر راهنمایی که شما دوستان بگین مطمتنا خیلی بهم کمک میکنه
چند سال پیش هم فراگیر شرکت کردم ولی نیمه کاره رها کردم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بستگی به توانایی خودت داره
اگه بتونی تو خونه کتاب تهیه کنی بخونی بهتره بعدش میتونی رفع اشکال دو سه جلسه کلاس خصوصی بگیری
چون اموزشگاه بخوای بری و بایا هم کلی وقتت تلف مبشه به بقیه کارات نمیرسی هم اینکه جاهای خوب هزینه هاشون خیلی بالاست اینترنت هم که در دسترست هست کلی می تونی جزوه و راهنمایی از نت بگیری
موفق باشی
برای آرامش زمین دعا کنیم.
2728
سلام مامان علی عزیز من رفتم کنکور کاردانی به کارشناسی رو دادم بد نبود
ولی خیلی استرس دارم که اگه قبول نشم چی چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم اگه قبول بشم کلی کتاب و جزوه دارم تمام جزوات مدرسان شریف کتاباش همه رو میتونم در اختیارت قرار بدم.
رشته منم حسابداریه .
به علاوه میتونی از این سیت هم کمک بگیری.
ببین منم پارسال همین موقع تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم به نظر من سراسری بهترین گزینه است برات
دانشگاه غیر انتفاعی هم زیاد داره.
که قبولیش راحته من تمام درسا رو خوندم غیر از زبان و صنعتی ولی سوالا بد نبود منتها یه سری اشتباهات مفهومی دارم
ضمنآ در مورد دروس سوالای امسال و هرچی راجع به این کنکور میتونی ازم سوال کنی
واقعآ شبا کابوس میبینم اگه قبول نشم آبروم جلوی شوشو و خوانوادش میره

ببین یکی از دوتام با خوندن مالی و شرکتها و 20درصد از تستای معارف و ادبیات توی دانشگاه غیر انتفاعیه آبیک قبول شد.
به علاوه اگه قبول شی میتونی با استادا هماهنگی کنی که سر کلاس نری
دیگه نمیدونم چی بگم هر سوالی داری بپرس ولی به نظر من فقط سراسری رو انتخاب کن حالا دلیلش رو میگم

http://acc-taraz.blogfa.com/
http://rahmanabadi2.blogfa.com/

ببین من به طور جدی امسال بعد از عید شروع کردم البته به جاطر سر کار اومدن و خانه داری و شوهر داری روزی 2 یا 3 ساعت میخوندم که فکر نمیکنم کافی باشه

ولی اون دوستم 2 ماه فقط خوند که قبول شد.
من پارسال این موقع که دوستام کنکورش رو دادن تصمیم گرفتم بخونم و از هرکسی کمک برای مشاوره میخواستم به خاطر همین الان درکت میکنم هر سوالی داری بگو گلم.
2740
مامان علی
به نظرم برای شما که یه مدتی از درس و کتاب دور بودی شاید بهتر باشه با یه رشته آسونتر شروع کنی
مثلا" :مدیریت (همه گرایشها) ،تنوع متون و همچنین کاربردی بودن مباحث در زندگی شخصی ،یادگیری رو راحت تر میکنه و انگیزه آدم بعد از 1-2ترم حتی بیشتر میشه
علی کیا جان
من 11 سال سابقه تو قسمت حسابداری دارم اکثر مطالب و میدونم حتی اظهارنامه و.... تنظیم میکنم من باید حتما مدرک حسابداری داشته باشم تابتونم پیشرفت کنم تا الان درگیر بچم بودم ولی اگه خدا بخواد ازامسال وقتم ازادتره بقول همکاره من اازاخر شروع کردم
طراوت جان یعنی شما فقط 4 ماه درس خوندی
ببین گلم منم حدود 3 سال درسم رو رها کردم به خاطر ازدواجم بعد هم کارو ...
ولی وقتی دیدم کسایی که از من یاد میگرفتن همه رفتن و کارشناسی شونو گرفتن
و شوشو هم راغبه تصمیم گرفتم شانسمو امتحان کنم.
از پارسال مهر ماه کتابای مالی و شرکت دوران دبیرستان و دوره کاردانی رو مرور کردم.
و تک و توک مثلآ دوروز میخوندم یه هفته نمیخوندم! بهمن ماه هم برای کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کردم چون فقط 2 تا دانشگاه مهم تهران رو زدم قبول نشدم دیگه اسفند و فروردین رو ول کردم و رفتم و کتابارو خریدم و جزوات جدید مدرشان رو هم گرفتم که واقعآ موثر بود و شروع کردم جدی خوندن ولی واقعآ اگه برنامه ریزی میکردم و خوب میخوندم صد درصد شریعتی قبول بودم.حالا هم فقط برای آبیک امید دارم
چون فقط تهران 80 تا میگیره دیگه بلافاصله دانشگاه های قزوین سهمیه دارن
که همه دانشگاه هاش غیر انتفاعی هستن سرویس دارن از تهران شهریه شون حدود 300 تا 400 هست
کلاسا 2 روز در هفته که 5 شنبه ها برای شاغلین هست.
یکی دیگه از دوستام که شاغل بود با استادا هماهنگ کرده بود که سر کلاس نره و اوناهم این اجازه رو داده بودن بهش
و الان ترم آخره.
خلاصه یه خورده همت میخواد و برنامه ریزی مطمئن باش قبول میشی.
خانومی برای منم دعا کن.
درخدمتم بپرس تا بگم.
طراوت جان از ته قلبم برات ارزوی موفقیت میکنم انشاال.. قبول شی
من امروز میخوام برم کتاب تهیه کنم
چه کتابایی بخرم و از کجا تهیه کنم
نیازی به کلاسای بیرون ندارم
علی کیا جان
شما هم منو راهنمایی میکنی
عزیزم باید حتما توی یک موسسه خوب ثبت نام کنی تا هم طبق برنامه درس بخونی ....هم منابع رو بشناسی.......هم وضعیت درس خوندن رقیب هاتو بفهمی چون می دونی که رقابت تو کنکور خیلی مهمه
اگه بری کلا بهتره چون با کسانی آشنا میشی که اونا از شما به روزترند و بیشتر در جریاان امتحانات هستند.
مامان علی جون اگه بتونی برای کتاب خریدن صبر کنی بهتره و از دیگران تهیه کن چون هنوز کنکور آزاد - علمی کاربردی- وسراسری 89 درراهه اگه بتونی همون فروردین 90کتاب بخری خوب کتابا جامع تر و کامل تره.
به هرحال اگه الان میخوای تهیه کنی

معارف و ادبیات **************گسترش علوم پایه

اختصاصی ها همه ***********مدرسان شریف

جزوات مدرسان شریف خیلی عالیه یعنی به نظر من 50 درصد تو موفقیتت موثره
اغلب استاداشون همین مولف های کتابای مدرسان شریف هستن.

جزوه استاد خانی برای مالی عااااااااااااااااااااااااااااالیه فکرکنم دقیقا3 یا 4 تا از تستا دقیقآ تو جزوه هاش بود البته ایشون کتاب حسابرسی رو هم تالیف کرده
خودش طراح سوالای کارشناسیه ارشد هست.

وای مامان علی جون اینارو برات مینویسم غبطه میخورم که چرا خودم جدی تر نخوندم
وای که اگه قبول نشم چی میشهههههههههههههههههههه.

عزیزم اگه حداقل 1 ماه صبر کنی کتابا تجدید چاپ میشه و سوالای امسال کنکور ما هم توش میاد بازه امیدوارم به حق حضرت علی هر کس در امر تحصیل تلاش میکنه موفق باشه شما و منه حقیرهم جزوشون.
2706