2733
2734

سلام 

میشه بگید اولین دندون شیری بچه اتون کی لق شد؟ پسرم ۵ سال و نه ماهشه یکی از دندونای جلو پایین لق شده، البته داشت سیب میخورد نمیدونم بخاطر سیب که گاز زده لق شده یا ...

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

پسر من۶, سالشه الان۶تا دندون دایمی داره همه میگفتن زود افتاده دندوناش ولی دکتر گفت مشکلی نیست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
پسر من۶, سالشه الان۶تا دندون دایمی داره همه میگفتن زود افتاده دندوناش ولی دکتر گفت مشکلی نیست

یادتون نیست اولین دندونش کی لق شد؟ 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادتون نیست اولین دندونش کی لق شد؟ 

۵سال و چند ماهش بود دندون جلو بالاییش بود چند ماهم طول کشید تا دراومد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
۵سال و چند ماهش بود دندون جلو بالاییش بود چند ماهم طول کشید تا دراومد

ممنون عزیزم،پس نگرانی من بیخوده، فکر کردم زوده برای لق شدن دندونش

ممنون عزیزم،پس نگرانی من بیخوده، فکر کردم زوده برای لق شدن دندونش

دکتر گفت ۵سال تموم بشه دیگه طبیعیه