2737
2734
سلام دوستان من یه مقدار فرورفتگی در اثر جوش تو صورتم باقی مونده و واقعا دوست دارم برطرف شه اگه کسی این کارو انجام داده بیاد بگه و اگر دکترش خیلی خوب این کارو کرده اسم دکتر و حق الزحمه اش رو و زمانش هم بگه واقعا ممنونم
من اولش می خواستم لیزر کنم .....رفتم پیش دکتر وزیری راستش وضعیت لیزریا رو که دیدم پا پس کشیدم..چون خیلی صورت قرمز میکنه..........ولی با میکرودرم در صورت ادامه جواب میگیری...........پیش دکتر افتخاری توی گیشا رفتم........البته متخصص پوست نیست ولی دستگاهش از دکتر وزیری و حتی کلینیک به سیما بهتره...........جلسه ای 50000 تومان هم میگیره...............
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
من اولش می خواستم لیزر کنم .....رفتم پیش دکتر وزیری راستش وضعیت لیزریا رو که دیدم پا پس کشیدم..چون خیلی صورت قرمز میکنه..........ولی با میکرودرم در صورت ادامه جواب میگیری...........پیش دکتر افتخاری توی گیشا رفتم........البته متخصص پوست نیست ولی دستگاهش از دکتر وزیری و حتی کلینیک به سیما بهتره...........جلسه ای 50000 تومان هم میگیره...............(راستی مطبش بین سوم و پنجم توی خیابون اصلی هستش)
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پوست و هزینه و ندیدن نتیجه
لیزر از میکرو بهتر هرچند میکرو ظاهر پوستو برا یه مدت خیلی عالی نشون میده احتیاج به تکرار داره و چهار پنج بار اصلا کاری نمی کنه
اما لیزر ماندگار منم می خوام لیزر کنم اما باید تو فصل سرد لیزر کرد
برای آرامش زمین دعا کنیم.
من یک متخصص پوست می شناسم که تخصصش توی برطرف کردن جای جوش و لک
و کمک و مک و هر نوع جوش هست . منافذ پوستم از بین می بره می تونی ازش
سوال کنی تا بهتر جواب بگیری . شماره شو برات می ذارم خواستی تماس بگیر
همه این کارا رو هم با کرم هایی که خودش درست می کنه انجام میده و همه کرم ها هم گیاهیه
من که از کارش راضی بودم .
09125091215 پارسا
2740
من تمام بدنم جای جوش بود جوشایی می زد که کنده بودم و جاش مونده بود با این محلولایی که بهم داد
خوب شد و همه جاهاش از بین رفت . جوشای سر سیاهی که تو صورتم می زد هم همینطور . مادرم هم
از کرم های ضد چروک و شادابی اش استفاده کرده خیلی راضیه . قیمتشم نسبت به جاهای دیگه ارزونتره
و خوب بستگی به میزان لک و جوش صورت و دوره استفاده اش داره . توی تهرانپارس هست .
خودش توی بیمارستان کار می کنه که ساعات بیکاریشونو یک اتاق دارن توی یکی از آرایشگاه های اونجا
تماس بگیری بهتر راهنماییت می کنه . در ضمن کار آرایشگاهشم خوبه من همیشه اونجا میرم با اینکه
راهم خیلی دوره به تهرانپارس . اگه اسم منم بیاری بهت تخفیف ممکنه بده . فقط قبلش وقت بگیر چون
همیشه اونجا نیست . حداقل م یدونم که صبح ها اونجا کار نمی کنه .
غزل جون ممنون از اطلاعاتت عزیز من دو سه سالی از زمان جوشام میگذره نمیدونم بازم ممکنه دارو جواب بده یا نه؟اما به هر حال ممنون از بقیه دوستان هم خواهش میکنم بیان و از تجربه هاشون بگن.