2733
2739
سلام عزیزان

با معجون چاقی گل آرام چاق شوید و از چاقیتون لذت ببرید .

این معجون ترکیبی از گیاهانی می باشد که چاق کننده بوده و باعث افزایش اشتها شده و زیر نظر اساتید ما با درصدی خاص ترکیب می شوند .

گیاهانی چون : یونجه ، شنبلیله ، چنار و ...

این محصول 100 درصد تضمینی بوده و 100 درصد گیاهی می باشد .

نزدیک 30 کاربر تو این سایت و یه سایت دیگه این محصول رو از ماخریدن و خدارو شکر هنوز کسی ناراضی نبوده .

ارسالش کاملا رایگانه ( البته اگه بالاتر از 5 لیتر خرید کنید) .

با خرید 1 لیتر هم توقع معجزه نداشته باشید ( چون این معجون مثل قرص های شیمیایی اثر فوری نداره ولی خوب عوارض هم نداره)

عرقیات گل آرام
کد تخفیف برای بچه های نی نی سایت : nini

پرشین تولز

عرقیات گل آرام

| | |
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام دوستان...من از یه داروخونه تو اصفهان سفارش دادم😍😍...وقتی که رفتم سن و قد و وزنمو پرسید و برام ساخت و بعد چند روز تحویلم داد...من شربتشو گرفتم خیییییییلی خییییلیییی عالی بود... به همه توصیه میکنم...من لاغریم ارثی بود و هرجا میرفتم‌ یا چاق نمیشدم یا اگه چاق میشدم بعد از قطع دارو دوباره برمیگشت وزنم...ولی اینجا عالیه... من که گرفتم ۱۳ کیلو اضافه کردم  و بعدم بهم تثبیت کننده دادن و وزنم تا الان که سه ماهه میگذره خداروشکر برنگشته... من به هرکی گفتم‌ و رفت سفارش داد بهش جواب داد... ولی الان تحویل حضوریشونو لغو کردن و باید زنگ بزنید یا پیام بدید تا براتون بفرستن به همه شهر هاهم‌میفرستن... ادرس کانالشونو من دارم میتونید برید پیام بدید و مشاوره بگیرید

@chagi_tazmini