2733
2739
دو ماه زایمان کردم چون نمیتونم برم باشگاه میخوام تردمیل بخرم نمیدونم میشه باهاش وزن کم کرد؟ لطفا راهنماییم کنید
خداجون خیلی دوست دارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نه...صدا نمیره....من طی 6 ماه از 76 رسیدم به 59....شب تولد یکسالگی پسرم 59 کیلو بودم.... من با سرعت 5 ممیز 7 روش میرم...میشه پیاده روی تند....اینجوری صدا پایین نمیره....
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
سلام لیا جون.روزی چند دقیقه می زفتی زو ترد میل؟
به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2740
درخشش فوق‌العاده ستاره های والیبال ایران در لیگ جهانی و مسابقات قهرمانی جهان در لهستان حالا سعید معروف پاسور باهوش و کاپیتان تیم ملی کشورمان را در آستانه کسب یک افتخار بزرگ قرار داده است. فدراسیون جهانی والیبال در اقدامی از کاربران سایت خود خواسته به بهترین بازیکن سال 2014 جهان رای داده و آن را با نظر خود انتخاب کنند. شما می تواند به آدرس http://www.worldwidejobs.org.uk/volleyball-player-of-the-year رجوع کرده و به سعید معروف رای دهید.
الان در هفته 4 یا 5 روز میرم رو تردمیل...با سرعت 5ک.م شروع میکنم.نهایتا به 5ممیز 6یا 7میرسونم....حدود 35دقیقه رو تردمیلم...بعد از اون فیتنس کار میکنم....از شبکه جم لایف ضبط ش کردم.حدود 20 دقیقه حرکات فیتنس کار میکنم...خیس عرق میشم... بعدم میرم دوش میگیرم.
مامان خانومی... چون تازه زایمان کردی بدنت ضعیفه...با همون سرعت 4 کیلومتر هم شروع کنی خوبه....چون هنوز بنیه بدنی ت ضعیفه...به خودت فشار نیار....