2737
2734
بله خیلی سخته. تازه شوهر من تا حالا سه بار هم من رو زده که دفعه آخری اصلا گنه کار نبودم .جوری زد از پشتم که کم مونده بود قلبم وایسه ولی همه رو مثلا از یاد بردم. من تو مجردی انقدر دختر شادی بودم که تو هر جمعی بودم اون جمع هم شاد بود ولی حالا انقدر گوشه گیر شدم فقط راضی ام شوهرم صداش در نیاد و دعوامون نشه.
دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ریحانه جون زندگی به هرقیمتی!!؟ بستگی داره. سنتون چقدر؟!بچه دارید؟'چند سال ازدواج کردید؟! بعدهم ریشه یابی شه دلیل بد رفتاریاش. از اول اینجوریوده؟!خانواده خدای نکرده مشگلی دارن که هی شوهرادم هی به رو میاره یا تهمت میزنه یا حساسیت....
:خدا رو بد عادت نکن !!! اگه چیزی ازش میخوای کم نخواه ( خدا به کسی میده که ازش میخواد , نه کسی که احتیاج داره !! )
2731
بله بچه دارم چند ماه پیش میخواستم طلاق بگیرم ولی فقط به خاطر پسرم این کار رو نکردم . البته خدا رو شکر الان خیلی بهتر شده.
دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
ملودی خیلی سخته! بخصوص اگه خودت این تیپی نباشی همسر منم موقع عصبانیت به قول معروف چشمش رو میبنده و دهنش رو باز میکنه و از مادر و پدرم گرفته تا بچه کوچولو ها رو به خاک و خون میکشه! هیچوقت هم معذرت نخواسته! نمیدونم با این حرف هایی که میزنه چطوریش روش میشه باهاشون بشینه و پاشه! اونوقت من تا حالا حتی یک کلمه ناجور در مورد خونواده اش نگفتم که کلی هم برای من مشکل درست کردن توی این سالها نمیدونم ولی الان اونقدر به همین خاطر ازش بدم اومده که اگه بچه نداشتم احتمال زیاد جدا میشدم! از وقتی هم بچه دار شدیم به جای اینکه بهتر شه ( یعنی من امیدوار بودم) بدتر شده، من الان تقریباً اصلاً باهاش حرف نمیزنه که دهنش بسته بمونه که بچه ام اذیت نشه و توی ذهنش بمونه!
2740
پدر من بسیار بد دهن تشریف دارن البته مسن هستن ولی وقتی عصبانی میشه به عالم و ادم بد دهنی می کنه الان حدود چهل ساله مامانم داره باهاش زندگی می کنه و واقعا مامانم اگه کوه بود از هم پاشیده بود ولی همش میگه وقتی بابات عصبانیه دم پرش نیاین نبینینش اگه اومد دنبالتون برید تو اتاق و درو ببندین من چهل سال زندگی اینو بهم یاد داده که نباید با ادم بد دهن ...دهن به دهن گذاشت اه هر چی میگه نشنیده بگیرم سنگ رو سنگ زندگیم بند میشه الان مامانم واقعا نمیشنوه یعنی شنواییش رو داره از دست میده و میگه از بس خواستم نشنوم دارم کر میشم ولی مرد بد دهن رو باید ندیده گرفت و بس
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
شوهر من وقتی مهربونه زیادی مهربونه وقتی هم ناراحت میشه خیلی خیلی زود عصبی میشه و هر چی از دهنش در میاد میگه به خونوادم هر چی دلش میخاد میگه اولین باری که فحش داد به خونوادم تو جاده بودیم و رانندگی میکرد منم نتونستم تحمل کنم و جوابش رو دادم گفتم هر چی میگی واسه خونواده خودته اونم رو خونوادش خیلی حساسه میگه من میگم تو نباید بگی خلاصه تصادف کردیم اساسی نزدیک بود چپ کنیم بعد یک روز جفتمون ادم شدیم و باز زندگی عشقولانه شد بعدها خودش گفت فحش باد هواس وقتی عصبیه اینطوری خودش رو خالی میکنه و همونی که میگه که الان خونواده من نیستن پس نشنیده بگیر
ولی چند هفته پیش هم دعوامون شد و هر چی از دهنش در اومد گفت من فقط گفتم هر چی میگی خودت و خونواده خودتن و بابای خودته در صورتی قلبا باباش رو دوست دارم اما چون واسه بابام حرف میزد گفتم اینا که میگی بابای خودته خلاصه عصبی شد و من رو زد اخرشم باهم نشستیم فک کردیم بهتره یه راهکار درس واسه زندگیمون پیدا کنیم اما با یه بچه چه راهکاری غیر سازش میشه پیدا کرد!!! چند روز بعد هم دوباره حسابی عشقولانه شد و تونست از دلم در بیاره گرچه همیشه خاطره تلخش تو ذهنم موند و اگه بچه نمیبود شاید جدا میشدم ازش اما سعی کردم از ذهنم بیرون کنم
اورانوس بازم خوبه که میاد دلجویی میکنه! من تا بحال معذرت خواهی یا پشیمونی ندیدم توی همسرم متاسفانه! این از همه أخلاق هاش بدتر به نظرم! باعث شده که دیگه بهش حق ندم و منم کوتاه نیام ولی به قول تو با بچه آدم باید محتاطانه تر عمل کنه