2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من همسری تا دیر وقت سر کاره من تنها توی خونه یه نی نی سایت بود که سرم گرم بود که اونم...
فالله خیر حافظ و هو ارحم الراحمین. خدایا همه نی نی ها سالم وصحیح بدنیا بیان پسر ماهم همینطور انشالله
یه بنر ﺯﺩﻥ ﺩﻭﺭ ﻣﯿﺪﻭﻥ ﺑﻪ ﭼﻪ ﺑﺰﺭﮔﯽ : ﺧﻮﺍﻫﺮﻡ ﮔﻮﻫﺮﺕ ﺭﺍ ﺍﺭﺯﺍﻥ ﻧﻔﺮﻭﺵ ! ﯾﻨﯽ ﮔﻮﻫﺮﺵ ﺭﻭ ﮔﺮﻭﻥ ﺑﻔﺮﻭﺷﻪ ﺣﻠﻪ؟ ظاهرا ﻣﺴﺎﻟﻪ ﻓﻘﻂ سر ﻗﯿﻤﺘﻪ!!
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
2738
یک جفت طوطی خانمی برای طرح مشکلش به کلیسا رفت . او با کشیش ملاقات کرد و گفت: من دو طوطی ماده دارم که فوق العاده زیبا هستند. اما متاسفانه فقط یک جمله بلدند که بگویند : ما دو تا زن خراب هستیم. میای با هم خوش بگذرونیم؟ این موضوع آبروی مرا به خطر انداخته, چگونه آن ها را اصلاح کنم؟ کشیش که از حرف های خانم جا خورده بود، گفت:واقعاً جای تاسف دارد که طوطی های شما چنین عبارتی را بلدند. من یک جفت طوطی نر در کلیسا دارم . آن ها خیلی خوب حرف می زنند و اغلب اوقات دعا می خوانند. شما طوطی هایتان را مدتی به من بسپارید. شاید در مجاورت طوطی های من به جای آن عبارت وحشتناک یاد بگیرند کمی دعا بخوانند . خانم از این پیشنهاد خوشحال شده و پذیرفت و فردای آن روز با قفس طوطی های خود به کلیسا رفت. کشیش در قفس طوطی هایش را باز کرد و خانم طوطی های ماده را داخل قفس طوطی های کشیش گذاشت . یکی از طوطی های ماده گفت:ما دو تا زن خراب هستیم. میای با هم خوش بگذرونیم؟ طوطی های نر نگاهی به همدیگر انداختند. سپس یکی به دیگری گفت: اون کتاب دعا رو بنداز کنار! دعاهامون مستجاب شد ...
به لره میگن:توکه سوادنداری توشرکت اپل چیکار میکنی??میگه:من سیباروگازمیزنم!!  طرف داشته بچه شو به قصد کشت میزده، بهش میگن چرا میزنیش؟ میگه فردا کارنامه شو میدن منم نیستم شهرستانم.  دیروز یه موتوری افتاده بود زمین ، رفتم بهش گفتم الان زنگ میزنم اورژانس. موبایلشو داده میگه نه فقط یه عکس تو همین حالت ازم بگیر بزارم واتس آپ. ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻮﺍﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ﺷﺪﻡ، ﻣﻮﻗﻌﯽ ﮐﻪ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻣﯿﺨﻮﺍﺱ ﺑﻘﯿﻪ ﭘﻮﻝ ﺭﻭ ﺑﺪﻩ ﺻَﺪ ﺗﻮﻣﻦ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﮔﻔﺖ ﺑﻪ ﺟﺎﺵ ﺩﺭ ﺭﻭ ﻣﺤﮑﻢ ﺑﺒﻨﺪ :| :| :| یارو صبح اومد دم در خونمون گفت میخوایم واسه محلتون یه استخر احداث کنیم...... نیازمنده کمک های مردمی هستیم..... خیلی با حرکتشون حال کردم و رفتم یه لیوان آب آوردم واسش!!!! اصن مونده بود چی بگه بدبخت... امریکاییه داشته تو رودخونه غرق میشده هی داد میزده help me لره از اونجا رد میشده میگه احمق جون اگه جای کلاس زبان کلاس شنا رفته بودی الان غرق نمیشدی مادر بزرگم رفته تموم دندان هاشو کشیده بجز یکی شو :| میگم :چرا این یه دونه رو نکشیدی؟؟؟!! ؛ میگه :ننه میخوام با اون؛ چادرموبگیرم!!!
7ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎ : ﺷﻤﺎ ﻧﻤﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺻﺎﺑﻮﻥ ﺭﻭﯼ ﭼﺸﻤﺎﻧﺘﺎﻥ ﺑﺮﯾﺰﯾﺪ . 2- ﺷﻤﺎ ﻧﻤﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﻣﻮﻫﺎﯾﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺸﻤﺎﺭﯾﺪ . 3- ﺷﻤﺎ ﻧﻤﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﺯﺑﯿﻨﯽ ﺧﻮﺩ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺸﯿﺪ ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ،ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺍﺳﺖ . 4- ﺷﻤﺎ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﻮﻡ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ . 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪﺍﻣﺎﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ . 6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ 7 ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ share ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا 1-شما آنقدر تنبل هستید که این 26 تا سیا رو نخوندین 2-شما آنقدر سهل انگارهستید که متوجه نشدید یکی از آن ها سینا میباشد 3-شما آنقدر ساده هستید که رفتید بالا و پیدا نکردید 4-من شما را سر کار گذاشتم 5-دارید میسوزید 6-بی مزه هم خودتی 7-از اینکه شما را سرکار گذاشتم خوشحال باشید 8-الان نفهمیدید که خوشحال رو اشتباه نوشته بودم 9-بازم رفتید چک کردید ولی من بازم سرکارتون گذاشتم درست بود 10-هر چی فحش هم میدی .... برای هرکس که بفرستی شکلش عوض میشه امتحان کن!