2737
2734
سلاممممممممممم

من اتو پرسم فکر کنم جرم گرفته .... میگن این اب اتوها جرم رو از بین میبره تو نت گشتم متوجه نشدم ایا آب اتو برای پرس هم استفاده میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامن پویان من یه مدته پرسم بخار نمیده مثل اینکه جرم گرفته درست میشه با اب اتو یا باید ببرم نمایندگی؟؟؟؟؟؟؟
2742
من پرس دارم اما چون همیشه آب حوشیده می ریزم خداروشکر جرم نگرفته
زنگ بزن نمایندگی اتوت بپرس
این آب و پودرای جرم گیر رو می گه برای سماور و کتری و اتو بخار

فکر نکنم بشه تو پرس ریخت اونوقت چه جوری تخلیه شده آب جرم گرفته؟؟؟
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
بعد مارک پرست چیه ؟؟ مال من ژانومست

خیلی وقته میریزی آب اتو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه احمقی به من گفت ابو بجوشون بریز مخزن ........از اون به بعد جرم گرفته
فسقلی جان منم جوشوندم این بلا سرم اومده زنگ زدم گفت اب معدنی بریز اب جوش سنگینه بدتر جرم میبنده که بعد جرم گرفتن متاسفانه زنگ زدم
2740
اااااااااااا من می دارم یکی دو روز می مونه حسابی ته نشین می شه بعد می ریزم تو اتو
نمی دونشتم ولی تا حالا مشکلی نبوده خداروشکرر
آب معدنی هم خوبه

مال من بکو هست
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
سلام منم اتو پرس دارم ولی دزست نمیتونم ازش استفاده کنم میشه طرز کارشو بگین لباسا خوب اتو میشه ؟
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
فسقلی برای منم یه مدت خوب بود ولی خراب که شد نمایندگی زنگ زدم گفت اب جوش اصلا نریزید یا اب شیر ولی ای معدنی بهتره

سلام گلسا جون چه جوری بگم خوب ..من که راضیم به نظرم خوبه من هم معمولی دارم هم پرس .پرس رو بیشتر استفاده میکنم
سلام منم اتو پرس دارم ولی دزست نمیتونم ازش استفاده کنم میشه طرز کارشو بگین لباسا خوب اتو میشه ؟
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
2706