2737
2734
خواهرم دیشب زنگ زد و خیلی ناراحت و پریشون بود.گفت دیده پسر سه سال و نیمش تو اتاق بوده و صداش در نمی یومده می ره می بینه رو صفحه گوشیش یه فیلم بد بوده و اینم داشته می دیده و مثل کسایی که می دونن چیز بدیه نگاه می کرده...خواهرم خیلی ترسیده بوده ولی اصلا عکس العمل بد نشون نداده و گفته غول چال اسکندرون(بچه خواهرم از این اسم می ترسه) نباید نگاه می کردی و بعدش هم می یاد بیرون براش سی دی پت و مت می زاره اونم محو تماشا می شه و می خوابه...حالا ببینید چطور به این فیلم رسیده!!! اینترنت گوشی روشن کرده سپس وارد گوگل شده و دستش می ره روی حرف s و اینکه گوگل سرچ رو حدس می زنه یه فیلم دانلود می کنه و.... واقعا نمی دونیم چیکار باید کرد و اینکه ایا از ذهنش پاک میشه...
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
دیگه فکر نمی کرد که بچه بره فیلم دانلود کنه که!!! خود خواهرم می گه نتونستم اصلا خودم نگاه کنم و حول شدمو زود پاکش کردم ...هم فیلمو هم مرورگرو همه چیو زده داغون کرده و اصلا نمی دونه از چه سایتی دانلود شده
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
واقعا ما هم موندیم...مرورگر پوفین بوده ...گوشی خواهرم اسکس پریا هست و اگر یه گزینه دانلود رو بزنه و بره مثلا بازیشو بکنه خود گوشی دانلودش می کنه و بازش می کنه و پخشش می کنه
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
مگه میشه
اتفاقى دانلود کنه اتفاقى پلى کنه
حرف s بزنى که سریع s e x نمیاد
شما الان خودت بزن امتحان کن
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2706