2737
2739
مادر شوهر من ما میریم خونشون یا میان خونه ما روزی نیست که فرداش با اداره ی شوهرم تماس نگیره و از یه کار من ایراد و بهانه نگیره و شوهرمو به جون من نندازه. یه خواهر شوهر مجرد تو خونه هم دارم که 31 سالشه و کلا از هیچ نوع بدجنسی ای در حق من کوتاهی نمیکنه با این که من باهاش خوبم و همیشه براش خوب خواستم. همین تازگی تولدش بود ست کامل لوازم آرایشه اتود رو براش گرفتم. بعدش که تولد بچم شد اومد خونمون یه کادوی آشغال برای بچم آورد و خانواده من رو هم اصلا تحویل نگرفت و وقتی شام خوردن از من تشکر نکرد تازه رفت دست به سینه نشست و نذاشت خواهره بزرگترش هم بیاد کمک کنه. بدبخت زن داداشم وایساد دونه به دونه ظرفها رو تمیز کرد و گذاشت توی ماشین ظرفشویی. تو رو خدا به من یه راه حل نشون بدین که چجوری با این مادر و دختر بدجنسش رفتار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ در صورتی که خودشون منو برای پسرشون انتخاب کردن و ازدواج ما کاملا سنتی بود. زن داداشم بهم میگه خواهر شوهرت آدم بدجنسیه و آدم درستی نیست که محبتهای تو رو بفهمه. اگر فقط آدم حسودی بود آدم میگفت چند دفعه براش کادوهای خوب بگیرتا دیگه به زندگیت حسادت نکنه ولی این کلا آدم درستی نیست و بدجنسه. تو رو خدا بهم یه راه حل نشون بدین که چطوری با این مادر و دخترش رفتار کنم که بهشون نشون بدم که من متوجه بدجنسیایی که در حق من میکنند میشم. ولی میخوام جوری باهاشون رفتار کنم که فقط خودشون بفهمند که من متوجه کاراشون هستم و میخوام شوهرم نفهمه که باز بتونن پرش کنند که ببین چه جوری داره با ما رفتار میکنه.... تو رو خدا هر چی به ذهنتون میرسه بگین.همسرم میدونه که بهام بد رفتار میکنند ولی میخوام منم یه کارهایی مثل خودشون بکنم که همسرم نفهمه. شماها میگین چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
یه سوال ؟شوهرت حرفاتو قبول نداره ؟الکی حمایت میکتنه ؟
یا اینکه میگه چرا جلوی من با تو خوبن و تو اشتباه میکنی و نیاز به مدرک جرم داره ؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2706