2733
2739
سلام پسرم 4 سالشه خودش رو نگه میداره که پی پی نکنه 5 روز هم شده..با اینکه سفت نیست و موقع دفع اذیت نمیشه اما مدام به خودش تلقین میکنه که پی پی نداره شورتش هم کثیف میشه ها باز میگه ندارم...

نمیدونم باهاش چه رفتاری کنم میشه اگه تجربه دارین بهم بگین یا نظر مشاورتون؟

وای گفتی ها..........

پسر منم نزدیک 4 سالشه منم این مشکلو دارم البته پسر من ادرارشو نگه میداره شاید کلهم روزی 2 بار بره دستشویی!!!!!!!!!!

اگه پی پی داشته باشه دیگه مجبورمیشه وباسرعت تمام میره سمت دستشویی
زندگی بدون عشق ومحبت هیچ معنایی پیدا نمیکنه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فکر کنم از پی پی میترسن اخه دختر منم اینطوریه دو روز تمام خودش رو نگه داشت دیگه روز سوم با گریه پی پی کردش
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2728
دختر دوست منم این کارو می کرد با روانشناس کودکان صحبت کرد فهمیدد چون ههر وقت بچش پی پی می کرد هی خودش و شوهرش پیف پیف می کردن که چه بویی می دی بچه این جوری شده بود راهنماییشون کرد بچشون خوب شد ولی نمی دونم چی بهشون گفته بود با مشاور یا روان شناس کودکان مشورت کن
دختر زیبای من عاشقتم ممنون که با اومدنت باعث شدی حس قشنگ مادر بودن رو تجربه کنم
ممنون از همه

اما ما اصلااا نمیگیم پیف و اینا اتفاقا خیلی هم باهاش در موردش که اوه امروز شبیه دایناسوره امروز فلانه حرف میزنیم...

اصلا بدش نمیومد یهو اینجوری شد...هرروز میکرد ها...نمیدونم چی شد یهو هی راه میره میگه نه من ندارم به خودش تلقین میکنه
2738