2737
2734

سلام دوستان ...من برای اولین سونو بارداری امروز رفتم (شش هفته و یک روز) و با سونو واژینال جنین دیده نشد و گفت دو هفته دیگه بیا ...گفت پنجا پنجاه هست و ممکنه جنین پنهان باشه یا بارداری پوچ باشه ...کیسه و زرده بود ..کسی چنین تجربه ای داشته؟

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
دقیقا مورد من همین بود. سونو واژینال ۶ هفته و چهار روز ندید جنین رو . هفته نهم رفتم خداروشکر قلبش هم ...

هیچ چیزی ندید واقعا؟چرا اینجور میشه.دکتر گفت ممکنه پنهان باشه

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچ چیزی ندید واقعا؟چرا اینجور میشه.دکتر گفت ممکنه پنهان باشه

نه ساک بارداری و کیسه زرده دیده شد اما بدون جنین . بعد رشد میکنه. برا شما چی دید؟؟

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
2742
خدا از دهنت بشنوه چون نمی دونم به دخترم چطور بگم .الان همسرم هم خیلی حالش خراب شده.

حال اون موقع منو داری میفهمم . چه قدر الکی حرص خوردم .الان به استرسام میخندم.

2740
حال اون موقع منو داری میفهمم . چه قدر الکی حرص خوردم .الان به استرسام میخندم.

خداشاهده بیشتر به خاطر دخترم ناراحتم ...امیدوارم هر چی خیره پیش بیاد ..ممنون از محبتت

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
خداشاهده بیشتر به خاطر دخترم ناراحتم ...امیدوارم هر چی خیره پیش بیاد ..ممنون از محبتت

خیره حتما . من باردارم دعا کردم انشاله خبر خوش رو همینجا بهمون بدی🤲

سلام عزيزم  ٦ هفته واژينال بايد ديده ميشد قلبش.

اما گاهي وقتا ديده نميشه اما احتمال حاملگي پوچ هم هست.اما ايشالا سونوي بعدي قلبش ديده بشه.اگر سوالي داشتيد لينك زير و لمس كنيد و دايركت بپرسيد.https://instagram.com/atefe.taheri_

ممنون از لطف و مهربونیت😘😘

عزیزم جنین شما تشکیل شد؟ منم امروز ۶ هفته ۱ روز سونو واژینال شدم ساک بارداری و جسم زرد بود ولی جنین نبود

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2706