2726

من

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من

الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
آزمایش بدی واسه عقد کی جوابشو میدن کلا پروسه عقد چندروز طول می‌کشه درخواست وام بدی چی بعدچند وقت وام ...

ما تا ازمایش دادیم ۲ساعت بعدش جوابش اماده شد.

وام ازدواجمون ۲هفته ای اومد

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
آزمایش بدی واسه عقد کی جوابشو میدن کلا پروسه عقد چندروز طول می‌کشه درخواست وام بدی چی بعدچند وقت وام ...

جواب آزمایش، معمولا دوسه روز بعدازآزمایش میدن، بعد تاریخ مشخص میکنن بری کلاس، بعداز کلاس یه کاغذی رو مهر میکنن و نوبت محضر میگیرین و همون کاغذ رو هم ارائه‌ میدین، بعد عقد میکنین، بعداز عقد تو سایت ثبت نام میکنین واسه وام، خودشون خودکار یه بانک پیشنهاد میدن، میرین اون بانک و شرایطش میپرسین ومدارک و... بهشون میدین، بعداز دوهفته وام به حسابتون واریز میشه

الا بانک‌های هستن که ثبت نام می کنی یه روز بعدش اسمت در میاد و میری کاراتو میکنی که باید ضامن بانکی رو داشته باشید که اذیت نشید، توجه کنید که بانکی که ثبت نام می کنید ضامن چی می خواد که شرایطش سخت نباشه، بانک رفاه دو تا چک و بازنشسته که حقوق بگیر باشن قبول می کنن ما خیلی راحت کارامون کردیم و بعد دو هفته پولو واریز کردن

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
2706