2733
2734
عنوان

ماهی چند بار میرید ارایشگاه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 161 پست
من اصلا صورتم مو نداره دیده نمیشه کلا شده ۷ ماه بند ننداختم اما ابرومو خودم برمیدارم.خیلی دردمیکنه ب ...

گریه؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا نمیرم فقط برای عروسیای فامیلای نزدیک کارای دیگه رو خودم انجام میدم

منم برا عروسی حتما میرم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2728
چطوری یعنی صورتتون کم مو هست؟به نظرتون اگه کسی کلا بند نندازه صورتش بهتر نمیمونه؟

مامان بزرگم تا الان صورتشو بند ننداخته کلا بی موهه

پوستش خیلی خوبه

رو دستو پاشم یدونه مو پیدا نمیشع

شوخی میکنید بچه ها  ب خدا قسم از بهمن پارسال ب اینور فقط 2 بار چون خیلی ضردری بود رفتم آرایشگا ...

با رعایت میریم ارایشگاه

اخرین باری که ارایشگاه رفتم یادم نمیاد...چون خواهر شوهرم مدرک ارایشگری داره اما ارایشگاه نداره هر ماه برام بندمیندازه و ابرو هامو تمیز میکنه موهامم کوتاهی داشته باشم انجام میده الهی فداش بشم ماهه....ناخن هم به خاطر اینکه بچه کوچیک دارم نمیکارم.

2740

سالی دوبار میرفتم کرونا اومد دیگه اصلا نرفتم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
با رعایت میریم ارایشگاه

خدایی تو ارایشگاه چ رعایتی 😐

بالاخره شما ک بند میندازن رو صورتت ک نباید ماسک بذاری

طرفم ک ماسک تو دهن شماست 😕

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706