2737
2734
عنوان

ماهی چند بار میرید ارایشگاه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 161 پست
خودت تو خونه کاراتو انجام بده منم نمیرم ولی همیشع مرتبم وبخودم میرسم

من ابرو بلد نیسم چون ابروهام پره 

یبار اومدم یکم کوتاه کنم 

کل دمباله ی ابروم رف😐😐

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
از کرونا نرفتم صورتمو میدم اطرافیان بند میندازن ابروهامم خودم مرتب میکنم 

اطرافیان

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بند و ابرو رو چیکار میکنی

ابروهامو خودم مرتب میکنم صورتمم ک لیزر کردم مویی نیس، رنگ موهم بدم میاد چون موخوره میگیرم

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2731
2740
موهاش خیلی بلند نمیشه؟ من شوهرم ی ماه یکم دیرتر بره ارایشگاه گیسو کمند میشه😂

😂 نه اتفاقا بلد قشنگتر میشه میریزه تو صورتش

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
😐 اونم چن ماه یبار میرع ارایشگا البته از بعد کرونا جفتمون بی ذوق شدیم و ترس از ارایشگا داریم

اهان 

شوهر منم مثل منه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

شاید سالی یک بار برای کوتاهی مو

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
دو بار برا بند میرم  چهار بار برا چیزای دیگه

ماهی ۶ بار میری آرایشگاه چکار میکنی.یعنی بعضی هفته ها دوبار،

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
من الان یه سه سالی هست نرفتم😁 توخونه شمع میندازم سیبیلامو صورتمم مونداره خیلی کم و بور معلوم نیست ...

چه جالب

2706