2733
2739
عنوان

بیمارستان زایمان

102 بازدید | 18 پست

دوستان و مامان های گل بیاید بگید تو کدوم بیمارستان تهران زایمان کردید؟ چقدر هزینه کردید؟ راضی بودید یا نه؟ برای مادرهای آینده... اسم دکترم بگید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من بیمارستان مهدیه بودم زایمانم طبیعی بود. هزینه زایمان نداشتم با دفترچه سلامت ولی چند ساعتی که تو ا ...

چه وسایلی مگه گفتن بخری؟؟؟؟

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

راضی بودم دکتر شیفتی که روز زایمان من بود تو پروندم زهرا حیدر نوشته شده البته خودش اومد یه بار سرکشی کرد ولی فک کنم دانشجو اش بود بخیه زد برام و کارش خیلی خوب بود. 

دوستانی که زایمان طبیعی میخواد حتما بعد زایمان تا جایی که میتونن تمرین کگل رو انجام بدین

2740
لباس، آبمیوه، خرما، تشکچه زیر، آب و...  الان از همسرم میپرسم یادته چیا گرفتی میگه بگو نگران ای ...

😂😂😂😂بله درست میگن.

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
من بیمارستان مهدیه بودم زایمانم طبیعی بود. هزینه زایمان نداشتم با دفترچه سلامت ولی چند ساعتی که تو ا ...

اسم دکترت چی بود خواهرم 20 سال پیش اونجا رفت خدای خوب بود

لباس، آبمیوه، خرما، تشکچه زیر، آب و...  الان از همسرم میپرسم یادته چیا گرفتی میگه بگو نگران ای ...

بگو 9 ماه مادر زحمت کشیده حالا هی رفتی اومدی هاااااا

2706