2733
2739
عنوان

چه طور یک خانوم جذاب خونه باشیم

925 بازدید | 16 پست
سلام دوستای خوبم...شاید کسی تاپیکای قبلیمو دیده میدونه من 6 ماهه ازدواج کردم و بازم نیاز به کمکتون دارم ..میشه یکم راهنماییم کنین چه طور میشه هم یک خانوم جذاب برای همسرمون باشیم...راهکار بهم میدید ...اخه به نظرخودم محبت زیاد برا مردا پاسخ بر عکس میده
وفـاداری یک زن زمانی معـلوم میشود که مــردش هــیچ نداشته باشد..... وفـاداری یک مـرد زمانی معـلوم میشود کــه همــه چــیز داشـته باشـد....
ماتیک قرمز
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
میخوام بدونم چه کارایی واسش میکند یا چه جملات تاثیر گذاری بهش میگید
وفـاداری یک زن زمانی معـلوم میشود که مــردش هــیچ نداشته باشد..... وفـاداری یک مـرد زمانی معـلوم میشود کــه همــه چــیز داشـته باشـد....
آره عزیزم محبت زیادی بکنی حس مادری بهش دست میده. کارخونه و آشپزی جای خود داره ولی تیپ و نوع لباس پوشیدن و سر و روی مرتب و تبسم داشتن حرف اولو میزنه
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
موضوع: مردان عاشق اینگونه زنانند.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! http://ninisite.com/discussion/thread.aspx?threadid=831652
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2740
مرسی روشنک جون مادرانه جون خوب من فکر کنم سیاست ندارم میشه چند تا توصیه بهم بکنی در مورد با سیاست بودن و مورد توجه قرار گرفتن
عزیزم... یک زن باید به معنای واقعی کلمه زن باشه!!! در کنار کدبانو گری و خونه همیشه مرتب و آشپزی خیلی عالی و.... از نظر ظاهر و رفتار و.. هم فریبنده باشه و دل مرد براش بره... داشتن یک تیپ عالی در حد هر فرد.. نمی گم مانکن ولی نداشتن پهلو و شکم در حد امکان و... داشتن بوی خوش و بدن همیشه مرتب و زیبا... آرایش هایی که به زیباتر شدن کمک کنه... داشتن موهای مرتب و زیبا... پوشیدن لباس های جذاب و شیک که باعث تحسین بشه... حرف زدن با تن صدای آروم و ملایم و لهجه ی زیبا و داشتن لبخند...داشتن اطلاعات عمومی و آگاهی به مسایل روز که بتونی اظهار نظر کنی و بی سواد و بی اطلاع جلوه نکنی... از نظر مسایل زناشویی و... داشتن عشوه و ظرافت و لوندی که باعث کشش طرف مقابل بشه و......
خدایا عشقم السا رو زیر سایه خودت حفظ کن....
همه چیزایی که دوستان میگن درسته و در مواقعی که روابط خوبه همه چی همین طور پیش میره.مهم اینه وقتی مشکل داری جوری رفتار کنی که تو رابطتون تاثیر بد نذاره.سعی کن تو هر شرایطی احترامشو نگه داری و بهش این اطمینانو بدی که از هما مردای دنیا بیشتر باورش داری ......
پشت دریا شهریست...... قایقی خواهم ساخت
خانم باش هیچوقت حرفای کریه و زشت به زبون نیار برازنده یه خانم نیست ظرافت داشته باش،کارایی که وظیفه اونه تو خونه انجام نده از لحاظ جسمی خودتو ضعیف نشون بده ولی از لحاظ عقلی و منطقی کاملا محکم و قوی باش زود نشکن با هرچیزی،روحیه داشته باش و بخند همیشه کارای سنگین مثه فرش شستن اینارو هم نکن
2706