2733
2734

همع روانشناسن اینجا

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من روانشناس نیستم اما خب خیلی کتاب خوندم در این زمینہ شاید بتونم کمکتون کنم عزیز 

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسرم ده سالشه ،تازگی ها خیلی حساس و زود رنج شده ،مدام غمگینه و میگه بهم توجه نمیکنین در حالی که من و پدرش سعی میکنیم واقعا بهش توجه کنیم مدام نق میزنه و شاکیه ،بخدا خسته ام کرده میگه اگه بمیرم میرم بهشت راحت میشم قبلا هم حساس و زود رنج شده اما یک سالی هست که به اوج رسیده

به کجا چنین شتابان ؟!/به هرآن کجا که باشد /به جز این سرا سرایم ....
2738
ایش حسود پلاستیکی چرا حسودیت میشع بنده روانشناسم😎😌😌

من خاکتم 

حسودی چی کنم بت جونم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
پسرم ده سالشه ،تازگی ها خیلی حساس و زود رنج شده ،مدام غمگینه و میگه بهم توجه نمیکنین در حالی که من و ...

این مسئله خیلی مهمه . به نظرم نی نی سایت فایده نداره برای این مشکل.

حتما ببر پیش روانشناس کودک و نوجوان

مدام حرف میزنه و باییید تمام حرفاش گوش بدم اگه خدای ناکرده حواسم پرت شه و نتونم گوش بدم گریه میکنه ،قهر میکنه میگه دوسم نداری ،کلافه شدم حدس میزنم پسرم افسردگی داره خیلی نگرانشم

😂😂😂جونم ب فدات

خداتکنع

این مسئله خیلی مهمه . به نظرم نی نی سایت فایده نداره برای این مشکل. حتما ببر پیش روانشناس کودک و نو ...

خیلی میترسم اصولا باباش به این چیزا اعتقاد نداره اما من میترسم اتفاقی براش بیافته

2706