2737
2739
سلام..
بچه دوم رو الان یک ماهی است که باردارم... ولی متاسفانه شرایط نگهداریش رو ندارم...
خواهشا فقط نگید نگهش دار... گناه داره و ....
همه جوانب رو سنجیدم...
لطفا جایی رو یا دکتری رو می شناسید که بتونه سقط رو انجام بده...
یک کارشناس مامایی پیدا کردم میگه 350 هزار تومن میگیره تا با آمپول انجام بده..
متاسفانه اکثر آمپول ها هم هندی هستند... و ممکنه بچه نیفته...
لطفا اگر جای معتبری رو می شناسید بهم معرفی کنید...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آخه دکترا فقط سقط قانونی یعنی بارداری رو که مشکل داره سقط میکنن حالا شایدم بعضیاشون پول بدی قبول کنن ولی من نشنیدم
دوستم هفته پیش زیر نظر پزشکش سقط کرد بچش سالم بود ولی دکترش گفته بود صلاح نیست بمونه و اینده خوبی نداره
2740
قربونت برم مامان خانوم ما که وقتی نمیدونیم مشکلت دقیقا چیه نمیتونیم الکی گناه کنیم و یه دکتر بهت معرفی کنیم
چرا از خودتو و شرایطت برامون نمیگی
به نظر من که هر چقدر هم شرایطت بد باشه ولی این کار درستی نیست
دور از روحیه مادریته
از بچه اولت برامون بگو
من نه میگم بنداز نه نندازولی یه چیزی برات تعریف میکنم‏!یه خانمی‏(فامیل همسایمون‏)کهوضع مالی خیلی بدی داشتن بعد از داشتن دو دختر دوباره حامله میشه ولی از انجایی که فکر میکرد بچه سوم که بیاد وضعشون بدتر میشه و شرایط نگهداریشو ندارن تصمیم به سقط گرفت؛تمام کارایی رو که میشد انجام داد از کارای سنگین بدنی وتزریق چند نوع امپول گرفته تا حتی میل هم زد؛ولی ازانجایی که اگه خدا نخواد هیچی اثر نمیکنه بچه نیافتاد و سر موعد به دنیا اومد ؛بچه پسری که انگاردو پا و دو دستش از ناحیه مچ به پایین قطع شده بود؛فقط به خاطر تزریق اون امپولا‏!نگه داشتن این بچه واقعا براشون سخت بود؛مجبور شدند برای نگهداریش مبلغی چند برابر هزینه نگهداری یه بچه سالم رو به بهزیستی بدن تا براشون نگهش دارن؛پسری که در اینده میتونست عصا دست پدر ومادرش بشه‏!‏‏!‏‏!‏
2706