2737
2734
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
دوستای گلممم خیلی محتاج دعاتونم لطفا برا زودتر مامان شدنم یه صلوات بفرستید ممنونم [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
من فقط میدونم کسایی که دستشون مشکل داره رو ارجاع میدن بیمارستان پانزده خرداد ( تهران) مادر شوهرم و زن داداشم دستشون بریده بود اونجا عمل کردن
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من یه ارتوپد خوب میشناسم توی شریعتی بالاتر از سید خندانه دکتر باقر زاده هم متخصص ارتوپدیه هم شکسته بند اگه به دردت میخوره شمارشو بدم؟؟
میشه از اون ته ته ته دلتون یه دونه صلوات واسم بفرستید؟؟؟ خدا خودش میدونه که واسه چیه....😢😢
2740
تماس میگیرم میپرسم دستت درد نکنه الهی آمین همه بیمارارو.دارم دیوونه میشم
دوستای گلممم خیلی محتاج دعاتونم لطفا برا زودتر مامان شدنم یه صلوات بفرستید ممنونم [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
دکتر محمد باقر زاده الان زنگ بزنی منشیش جواب میده. بپرس ازش ایشالا که بتونه کاری کنه واستون. اتفاقا امروز هم هست دکتر
میشه از اون ته ته ته دلتون یه دونه صلوات واسم بفرستید؟؟؟ خدا خودش میدونه که واسه چیه....😢😢
2706