2752
2734
سارا جون منم رفتم دکتر گفت دکتر تا 17 ام نیست سمیناره.اما خواهرشو که ماما هست گذاشته بود جای خودش.خلاصه اونم میگن خیلی ماهره.باهاش صحبت کردم گفت فشاروتا زیر 14 خطری نیست.بعد گفت نون و برنج و اینا رو دفع پر تیین تاثیر نداره فقط نمک تاثیر داره خیلی.تاکید کرد که نمکو کامل قطع نکنم گفت نمکو کم کن تا حدی کسی خورد بگه بی نمکه اما قطع نباشه.سیر خامم گفت عالیه واسه فشار گفت حتما بخور.بهمم ازمایش داده واسه همین هفته...
دونه برف مامان به خدا سپردمت.ازت ممنونم که واسطه شدی اندکی از بهشت زیر پای من باشد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سر دخملم دفع پروتئین داشتم. دوبار بستری شدم ولی تو هشت ماه بودم نمیذاشت زایمان کنم. دفعه سوم که آز دادم پنج روز بود وارد نه ماه شده بودم و دکی گفت چون احتمال خفگی بچه هست بهتره زایمان کنی. و بارانم تو هشت ماه و پنج روزگی با وزن ٣٤٥٠ گرم پاهای نازشو رو چشم ما گذاشت
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
البته من از اولشم اصلا نمک نمیخوردم. ینی کلا غذاهام بی نمکه و الانم نمک نمیخورم. به خاطر ویار شدیدم هم خیلی نمیتونستم غذا بخورم. جوری که تا هفت ماهگی ده کیلو از وزن خودم کمتر شده بودم. ولی به محض اینکه تو هشت ماه رفتم و ویارم قطع شد شروع کردم ورم کردن و مسمومیتم شروع شد. جوری بود که با کفش خودم میرفتم بیمارستان و با دمپایی بیمارستان برمیگشتم. خخخخخخ اخه دیگه کفشام اندازم نمیشد
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2731
بچه ها من هفته ٢٨ تموم کردم؛ماه ششم ٥ کیلو اضافه کردم تو یک ماه؛ آز دادم دفع پروتئین منفی بود فشارم هم ‏١١ روی ٧ بود؛بعد ١٥ روز رفتم پیشش یک کیلو اضافه کرده بودم؛البته تو این ١٥ روز برنج و سیب زمینی نخوردم نون هم خیلی کم؛دکتر گفت مواظب ورمت باش؛یعنی خطرناکه این ورم بدون فشار و دفع پروتئین؟ نگران شدم
محبوب جان اگه دفع نداشته باشی و فشارت نرمال باشه ضرری نداره.کسیوو میشناسم 25 کیلو اضافه کرده بود اما چون دفع پروتیین نداشت هیچ مشکلی براش پیش نیومد.نگران نباش.فقط ماهیویک بار از دفع پروتیین رو بده
دونه برف مامان به خدا سپردمت.ازت ممنونم که واسطه شدی اندکی از بهشت زیر پای من باشد....