2737
2734
ببخشید مامانای عزیز تا حالا برای بچتون آزمایش خون دادین کهw.b.cو c.b.c را نشون بده اگه مقدار w.b.cزیاد باشه یعهنی رنجش بین 4000تا11000 برای بچه من 11800 چیکار کنم اصلا بچم علائم بیماری هم نداره نشون دهنده چیه تورا خدا راهنماییم کنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نگران نباش

رنج بالاش 11000 باشه میتونه تا 2-3 هزار هم بالاتر باشه و اشکالی نداره

یه دوستی داریم پزشکه همیشه میگه از وقتی این آزمایشگاهها این عددا رو میزنن هم ماها رو بدبخت کردن هم مردم رو نگران!

میگفت هرچی توضیح میدیم بابا یه ذره بالا پایین اصلا اصلا مهم نیست و کیت آزمایشگاهی هر آزمایشگاهی متفاوته بازم کو گوش شنوا!
2728
تعداد گلبول های سفید است. وقتی زیاد میشه یعنی بدن یک عفونت داره و گلبول های سفید زیاد شدند برای دفاع. توی این مدت سرما خوردگی پیدا نکرده؟ نگران نباش چون اونقدر زیاد نیست
لحظات شادی خدا رو ستایش کن لحظات سختی خدا رو جستجو کن لحظات آرامش خدا رو مناجات کن لحظات دردآور به خدا اعتماد کن و در تمام لحظات خداوند را شکر کن
2740
عزیزم خودتون هم اگه کمی سرما خوردگی داشته باشید و آزمایش بدید تعداد گلبول سفید خونتون برای مقابله با بیماری زیاد میشه
این یعنی نینی شما خیلی کم عفونتی چیزی داره و شاید داشته و رفع شده
عزیزم خودتون هم اگه کمی سرما خوردگی داشته باشید و آزمایش بدید تعداد گلبول سفید خونتون برای مقابله با بیماری زیاد میشه
این یعنی نینی شما خیلی کم عفونتی چیزی داره و شاید داشته و رفع شده
اره من همیشه این ازمایش رو میدادم واسه دخترم. اولا که بالا نیست گلبول سفیدش دق نکن. یه ذره بالاتر انقدر مهم نیست ممکنه حتی یه سرماخوردگی کوچیک این عدد رو کمی بالا ببره مثل مال دخترت.
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...