2733
2734
سلام دوستان. من حدود 100 شماره مجله موفقیت دارم بخاطر اینکه خونه جدیدمون کوچیکه جا واسه نگهداشتنشون ندارم. بنظرتون باید چیکارشون کنم؟ حیفم میاد بندازم دور، از خیلی وقته نگهشون داشتم. اگر راهی به ذهنتون می رسه خوشحال میشم بهم بگید اگر هم که بدرد نمی خورن که بندازم دور.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بهترین راه حل تحویل دادن انه به غرفه های بازیافت است اگر با 137 تماس بگیری نزدیکترین جا را به شما معرفی میکند
فرزندان شما فرزندان شما نیستند.شما میتوانید مهر خود را به انها بدهید،امانه اندیشه های خود را،زیرا که ان ها اندیشه های خودرا دارند.شما میتوانید تن انها را در خانه نگهدارید،اما نه روح شان را، که روح انها در خانه فرداستـ شمامیتوانیدبکوشید تا مانند انها باشید،اما مکوشید تا انها را مانند خود سازیدزیرا که زندگی واپس نمیرودودر بند دیروز نمی ماند
2738
من با یه سری مجله های اشپزیم این کارو کردم مطالب مفیدشو در اوردم و چسبوندم توی یه دفتر بزرگ....(اندازه آ4 هست دفتره) اینجوری مطالب مهمم رو نگه داشتم و بقیه شو انداختم دور....اخه جا نداشتم بخوام همه رو نگه دارم
فعلا بده خونه مامانت یابزار پشت بوم یا تو انباری یه قفسه براشون بزار تا بعد سر فرصت ببینی چی میشه کرد باهاشون حیفه به نظرم
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2706