2737
2734
من کیک پختم اما دوس دارم کلا پخت شیرینی رو یاد بگیرم چون کلا بلد نیستم
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یع بار جوجه کباب درس کردم یه بارم گوجه میخواستم گریل کنم اما هیچ تغییری نکرد واسه همین گوجه رو گذاشتم رو توری بلند و از دکمه ای که برای ماهی سرخ شده بود استفاده کردم خیلی خپب شد یه بارم خواستم با خمیر یوفکا کاپ پیتزا درس کنم اما اصلا نشد هیچکاری نمیتونم باهاش بکنم میشه شما از تجربیات بگی و به من کمک کنی
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
2731
منم بلد نیستم منم کیک درست کردم ولی شیرینی نه غذاام یکی دوبار درست کردم انچنانم باب میلم نبوده اصلا پشیمون شدم از سولاردام گرفتن کاش تستر گرفته بودم هم ارزونتره هم کاراییش بیشتره هم خطرش کمتر
عزیزم وقتی تو دستور پخت کیک گفته بزارینش تو فر بادمای 180به مدت مثلا 45دقیقه برای سولاردم باید از دکمه ی مایکرو استفاده کنیم؟؟ میشه بگی شما چه دکمه ای رو میزنی برا پخت کیک
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
بپرس عزیزم من باهاش کباب درست کردم پیتزا درست کردم بخار پز هم کردم
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740
2706