2737
2739
سلام دوستان خوبم
لطفا میشه اگه شماره تماس یا آدرسی از دکتر علی بابایی زاد دارین برای من بگدارید. الان شبکه 4 صحبت میکرد واقعا از نحوه صحبت کردن و نوع روانشناسی ایشون لذت بردم و شدیدا بهش احتیاج دارم در ارتباط با مشکلاتی که این روزها با رادین دارم.
اگه کمکم کنین ممنون میشم.
آخرین فراخوان شرکت در کلاسهای خودشناسی و رفتار مناسب با دیگران
شناخت نقاط مثبت و منفی شخصیت خود ، رفتار مناسب با اطرافیان ، شادمانی و روحیه بالا برای ادامه زندگی ، کار و تحصیل ، رفتار مناسب با همسر و فرزندان ... از جمله مسایلی است که در این کلاسها آموزش داده میشود . جلسه اول به صورت کاملا رایگان و در تاریخ دوشنبه 22 مهر ساعت 17 برگزار میشود . فرصت حضور در جلسه اول را از دست ندهید .
تلفن تماس جهت هماهنگی 09334948668
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

آدرس و تلفن مطب دکتر علی بابایی زاد روانشناس

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
2738

سلام دوستان 

هرچی زنگ میزنم مطب دکتر بابا زاد برنمیدارن😭

ما تو خونمون یه مشکل داریم 

داداشم ۱۸ سالشه چند بار خودکشی کرده 😭😭💔

پیش هر دکتری بردیم خوب نشده 

خواهش میکنم کمک کنین😭😭💔