2733
2734
عنوان

چرا شکم من انقدر کوچیکه؟

36649 بازدید | 37 پست
سلام من الان در هفته 26 هستم ولی زیاد فرقی نکردم.یعنی مثلا انگار یکم شکم زدم.باید خودم بگم که باردارم وگرنه کسی نمیفهمه؟نگرانم که نکنه به پسرم مواد مورد نیازش نرسه وخیلی کوچولو باشه.کسانی که مثل من بودن بچه شون خیلی کوچیک بوده یا نه؟اینم بگم که نسبتا خوب میخورم.اگه کسی هم پیشنهادی برای خوردن چیز خاصی داره ممنون میشم بگه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان هانا برو خدا رو شکر کن منم ماه 9 بودم همه فکر می کردن ماه 6 هستم. اصلا توی خوردن زیاده روی نکن چون هیچ تاثیری توی وزن جنین نداره من خیلی ها رو دیدم که شکمشون خیلی گنده شده ولی بچشون وزنش پایین بوده. بچه من 3 کیلو 100 گرم بود.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2728
دکتر من بارها گفته که جنین از ذخیره بدنی مادر تغذیه می کنه شما هر چی وزن اضافه کنید فقط خودتون چاق می شید. که بعدش لاغر کردنش هم خیلی سخته.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2740
مامان هانا جان منم این مشکل و دارم .رفتم دکتر گفت همه چیش طبیعیه من هفته 30 ام ولی ببینیم کمتر میزنم.فقط دکترم بهم گفت شیر زیاد بخورم چون شیر مادر و چاق نمی کنه و فقط جنین و تپل تر می کنه
.سایه جون ان شاا..............به سلامتی زایمان کنی عزیزم.چقدر خوب شیر؟حتما میخورم.من دکترم ازین شیرای خشک مخصوص مادران باردار و شیرده بهم دادن.لیدی میله اسمش.هرروز میخورم.با قرصای اهن وکلسیم وامگا 3
شکم من اینقدر کوچیک بود که تو ماه 7 همه ازم می پرسیدن کجا قایمش کردی؟!!!!!! خانومایی که کش کمر دارن شکمشون گنده نمی شه. این خیلی خوبه. من تا ماه آخر و اداره کسی نفهمید باردارم. اما ماه آخر بچه ها یه هو وزن می گیرن و شکم بزرگ می شه. نگران هیچی نباشید اگه دکتراتون می گن همه چی عادیه عادیه. پسر من 3400 بود و تا ماه 8 شکمم کوچیک بود (با این که خودم تپل هستم اما شکمم بزرگ نشده بود). در ضمن واقعا تلاش نکنید زیادی بخورید وزن کم کردن بعد از بارداری خیلی سخته. من 2 ماه آخر رو دکترم مجبورمن کرد رژیم کم قند بگیرم (اصلا اون 2 ماه وزن اضافه نکردم) امنا بچه یه وزن ایده آل داشت. اما شیر و ماست حسابی بخورید (دکتر من 3 لیوان شیر و 2 لیوان ماست در روز رو برام اجباری کرده بود)
.
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2706