2733
2734
عنوان

شیرین ترین حسی که تجربه کردید چی بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 24 پست
وقتی اولین بار چشمم به خونه خدا افتاد

شنیدم این لحظه هم واقعا شیرینه . خدا قسمت همه کنه و از جمله ما
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
لحظه اى که خطبه عقد خونده شد
بعد از ٥ سال دوستى پردردسر به شوهرم رسیدم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب واسه هر دوره یه اتفاق بهترینه.....
مثلا وقتی دبیرستان بودم تک ماده زدم و قبول شدم حس بسکی داشتم وای چه خوب بود.....
بعدش وقتی دانشگاه قبول شدم.....
وقتی دانشگاه تموم شد
وقتی عروسی کزدم
اما بهتریننننننننننننننننننننن همه ی اینا وقتی بود که نی نی اولین بار تو دلم
لگد زد....
ایشالا... صحیح و سالم دنیا بیاد میشه ارزشمند ترین لحظه ی عمرم
چون تمام آرزوم فقططططط همینه
خدایا حال خوب الانم رو مدیون توام....خدایا شکرت
2731
وقتی تولباس عروس بودم وهمسری اومد دنبالم ارایشگآه ،،،،خیلی عالی بود، همسری خم شدوماچ کرد دستمو،،،خیلی اون لحظه رو دوست دارم هنوز فیلمشو میبینم بهم کلی لذت میده
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
اون لحظه که زاییدم و بچه سر خورد بیرون و دادنش بغلم بهترینننننننننن لحظه بود که همه لحظه های خوب دیگه ام رو به شدت کمرنگ کرد. حتی غصه های گذشته مو از یادم برد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
وقتى تو اتاق عمل اولین بار صداى گریه ى پسرکمو شنیدم همین جور ناخودآگاه اشکام میومد پایینو خدارو شکر میکردم خیلیییی عالى بود

و وقتى که براى اولین لحظه چشمم به خونه خدا افتاد اون موقع هم سجده کردمو کلى اشکام اومد خدا نصیب همه کنه انشالله
خدایا دوستت دارم
وقتی اولین بار تو اتاق عمل پسرم رو بوسیدم
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
وایییییی همه ماماناا بچشون بهترین لحظشونه منم همین طور لحظه زایمان طبیعیم

والان مگه مامان دوستت ااااارم
2سالشه با اون لحنش قربونش رم
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

چقد مادر بودن حس زیباییه...............................
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....