2733
2734
عنوان

از یه پیجی خرید کردم سرم کلاه گذاشت

591 بازدید | 26 پست

سلام من از یه پیجی خرید کردم یه مانتو گرفتم 300 تومن نه لباس رو فرستاد ونه جواب درستی بهم میده همش داره منو می پیچومه درسته 300 پولی نیستا ولی خیلی می سوزم اینجوری پول مردمو می خورن،میگم دیگه هیچ کاری نمیشه کرد؟

چ پیجی بود بگو ماخم بدونیم خرید نکنیم

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پلیس فتا زنگ بزن 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2738

منم یه پیج تو اینستا ۲۷۰ تومنمو خورد .. رفتم پلیس فتا گفت باید بری دادسرا شکایت کنی اول بعد بری بانک بعد بیای پیش ما :) اینجوری رسیدگی می کنن ... پرسیدم دیدم هزینه دادسرا و دادگاه و این چیزا بیشتر از ۲۷۰ تومن می شه بیخیال شدم .. بخوان می تونن پیگیری کنن ولی نمی خوان

کاری با پول بودن یا نبودنش ندارمم ولی روزانه ازاینهمه ادم سیصد بگیره ادم زورش میاد😐

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
جواب میدن؟نمیگن به خاطر 300 واسه چی زنگ زدی؟

نه نمیگن مگه فقط ۳۰۰ تومن تورو خورون مطمعن باش اونا کارشون کلاه برداریه مال هزار نفر دیگه رو هم خوردن

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر
2706