2737
2734
عنوان

اسم نی نی 😍کمککککککککک☹️😖

181 بازدید | 21 پست

بچه هاااا کمک من اسم پسر اولم امیرسام این نی نی هم پسره اسمشو چی بذارممم هیچی به ذهنم نمیرسه پیشنهاد اسم بدین که به امیرسام هم بیاد قربوستون😘

قبل از اینکه منو قضاوت کنی، مطمئن شو که آدم بی عیبی هستی 

امیرحسام

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

همشون قشنگن ولی خواهریا ارسام داریم خودم رو پوریا و پارسا دارم فک میکنم ولی بابام هی ضد حال میزنه مسخره میکنه میگم پارسا میگه پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارت🤣😅

2740

تروخدا اسم بچتونو شبیه هم و هماهنگ نزار دوقلو های عموم یکیش هلنا هست یکیش النا وقتی صداشون میکنن انگار 1نفرشونو دارن صدا میزنن.. اینقد شبیه ب همه🤦‍♀️خود بچه ها ها گیج میشن😐🤦‍♀️

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
تروخدا اسم بچتونو شبیه هم و هماهنگ نزار دوقلو های عموم یکیش هلنا هست یکیش النا وقتی صداشون میکنن انگ ...

😂😂من این مشکل رو با بچه های دختر داییم دارم،یسنا،ثنا،اسما،سلنا ،سدنا هی قاطی میکنمشون😂

اسمای ایرانی قشنگ توشون خیلی زیاده ی سرچ بکن

زیاد گشتم چند تا هم پیدا کردم اونایی ک باب دل منه باباش میگه نه بعد که میگم خب چی بذاریم تو بگو میگه نمیدونم هرچی دوست داری😶🙄

😂😂من این مشکل رو با بچه های دختر داییم دارم،یسنا،ثنا،اسما،سلنا ،سدنا هی قاطی میکنمشون😂

😂😂😂

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2706