2733
2739
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203491 بازدید | 1669 پست
سلام غزاله جون
من فقط تایم کاری میام نی نی سایت،
من هم مثل شما اولین ماهی بود که پیشگیری نداشتم ولی به اصرار خودم دکتر بهم کلومیفن داد، فقط همین، روز 13 پری هم گفت 2 تا فولی خوب داری و کمی هم عفونت بنابراین امکان بارداری ات خیلیییی کمه، منم فقطططططططط 2 شب 13 و 15 پری پروژه رفتم و از روز 25 پری هم بی بی + شد. اصصلاً فکرشم نمیکردم 2 قلو داشته باشم چه برسه به 3 قلو، الانم دکترم منو به دکتر معینی معرفی کرده که درصد خطر حاملگیمو بسنجه و در صورت لزوم یکی از ساکها رو از بین ببره، منم مسخوام بسپرم به نظر دکتر ببینم چی می شه؟ تو رو خدا برام دعا کن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام به همه دوستان قدیم و جدید

خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
2740
امیدوارم که همه خوب و سلامت باشید

من آرزوى داشتن دوقلو و حتى سه قلو داشتم خوب خدا نخو است و فقط یه دونه نى نى گذاشت تو دل من که دلخوشیم شده و همش نگرانشم

ولى به هر کى داد توانش رو هم مى دع توکلت به خدا باشه و به دکترت اطمینان کن و اون کارى رو بکن که میگه
انشالله با اومد نشون شادى رو به دلتون و برکت رو به سفرتون بیارن

اگر هم از حال ما جویا باشید ملالى نیست جز حالت تهوع ( البته با عرض پوزش)

یواش یواش دارم مى رم تو هفته 10 ، هنوز استراحت مطلقم و دارو مصرف مى کنم
2 هفته دیگه وقت دکتر دارم برم از حال نى نى با خبر شم و ببینمش

بازم میام

بوسسس
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
سلام به همگی
منم دوقلو دوست داشتم و سونو اولین بار گفت دوقلو بارداری که کلی کیف کردم اما بار دوم گفت یکی هست و یکیش هیچی!!!
حالا خدا روشکر نزدیک دوسالشه نی نی من
اما یه چیزی میخواستم بگم که تازه شنیدم دکتر "کردافشاری " تو یه برنامه تلویزیونی گفت با طب سنتی امکان دوقلویی و سه قلویی هست
گفتم شاید به درد کسی بخوره
موفق باشید
2706