2733
2734
عنوان

بازی فراوانی

4609 بازدید | 196 پست

بازی فراوانی استرهیکس چیست؟

بازی فراوانی عنوانی است که در ایران به بازی کامیابی یا بازی جذب پول، داده شده است. بازی فراوانی بهترین تمرین کسب ثروت و تفکر و رسیدن به نگرش ثروتمندان در جهان است.از شما می خواهیم این تمرین را خیلی جدی بگیرید.

اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب ثروت، قدرت تصویرسازی خود را گسترش دهید و به آرزوهای خود رنگ واقعیت ببخشید و پول بیشتری نصیبتان شود بازی فراوانی همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

این بازی برای آن دسته از افرادی مناسب است و نتیجه می دهد که به قانون جذب ایمان داشته باشند.عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد.

اگر شما پول بیشتری می‌خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت در دنیا بر روی کمبود آن تمرکز کرده‌ایم و بخاطر نداشته ها و کمبودهایمان ناراحت هستیم و همیشه در شگفت هستیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگی‌مان نمی‌شود. بازی فراوانی قصد دارد سطح ارتعاشات شما را در رابطه با پول بالا برده و فرکانس شما به تدریج با فرکانس پول یکی شود و مقاومت های ذهنی شما درباره پول کم شود.

بازی فراوانی ثروت ، یک بازی فوق العاده جذاب و شگفت انگیز است که توجه شما را از روی کمبود پول و ثروت برداشته و ذهن شما را بر روی فراوانی ثروت در جهان متمرکز می کند. اگر قانون جذب را باور داشته باشید، این روش 100% به شما جواب می دهد.

در این بازی روزانه مبلغی پول به حساب ذهنی شما واریز میشود و شما باید ظرف مدت 24 ساعت کل پول را بطور ذهنی خرج کنید. طوری که هیچ پولی در حسابتان نماند. هر روز که میگذرد مبلغ واریزی بیشتر میشود و کار ذهن شما را سخت تر و سخت تر می کند و درواقع ذهن شما را ورزش میدهد و برای جذب پول و ثروت بیشتر آماده می کند.

خیلی جالبه 

من پول دستم نیومد ولی همه ی اونایی ک نوشته بودمو خریدم البته من بک هفته انجام دادم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

هووورا نیایش جان مرررسی دوووست قشنگممم 😘😘😘😘😘❤❤❤ من از ۵ میلیون شروع میکنم که بتونم طلا بخرم،  تمام بازی فراوانی رو طلا میخرم 🤩🤩🤩🤩🤩 همین امروز شروع میکنیم

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من از ده میلیون تومن شروع میکنم

۹۹/۰۸/۲۷

۱۰/۰۰۰/۰۰۰ (ده میلیون تومان)

کتونی۲۱۰۰/۰۰۰

رنگساژ۱۰۰۰میل۲۰۰۰/۰۰۰

بارونی ،پالتو،کیف،لباس پاییزه ۴۵۰۰/۰۰۰

پودر ۵۰۰ گرمی دکلره ۲عدد۱۴۰۰/۰۰۰

2728

از اونجایی که ارادت خاصی به طلاهای قلبی دارم با نیم ست قلبی شروع میکنم و به عشقش با ۱۵ تومن 

1399.8.27 پانزده میلیون تومان 

خرید نیم ست طلای قلبی ( عکس بیاد میفرستم) 14899000

101 هزار تومان سکه پارسیان

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

سلام نیایش جان باید رو کاغذ  نوشت یا ذهنی باشه واسمون کافیه؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

سلام خانوما من با ٥ميليون شروع ميكنم

انكشتر ٤١١٢٨٥٠

بارسيان ٧٠٠سوتي ٨٦٨٥٠٠

خرمالو و إنار ١٨٦٥0

خدايا شكرت❤️❤️❤️❤️

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2740
سلام نیایش جان باید رو کاغذ  نوشت یا ذهنی باشه واسمون کافیه؟

روکاغذ یا اینجا فرقی نمیکنه اینجام یادداشت میکنیم ومیمونه ومرور میکنیم،من بازی فراوانی رواینجا مینویسم ولی تو دفترم روزی چندبار شکرگزاری هام مینویسم،وقتی مینویسم میبینم چقدرررر ثروتمندم چه نعمت هایی دارم و بانوشتن توجهم بهشون بیشترمیشه ،وقتی شکرگزاری میکنیم وخواسته هامون رومینویسیم باید ازته قلبمون باشه،حال خوبمون باشکرگزاری باعث میشه زندگیمون شگفت انگیز بشه،باید آرامش داشته باشیم وعجله نکنیم ،ناامید نشیم بی قرار نباشیم برای خواسته هامون بخوایم وبسپاریم به کائنات وزندگیمون روبکنیم 

روکاغذ یا اینجا فرقی نمیکنه اینجام یادداشت میکنیم ومیمونه ومرور میکنیم،من بازی فراوانی رواینجا مینوی ...

مرسی عزیزم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

منم ثروتمندم و 100میلیون تومان حسابم دارم فعلا 

الان تقویم رو دیدم  99/۸/27 هست بزار ببینم امروز چی ها خریدیم 

یک  بافت خوش رنگ و خوشگل 500 تومان  

یک انگشتر کارتیر 4 میلیون

کفش  400 

پارسیان 100 

همین 5 میلیون کارت کشیدم هر چقدر خرج میکنم  بیشتر میشه خدایا شکرت

سلام سلام سلام 

انشالله همگی موفق میشیم.من مطمئنم💪♥️

خب منم بگم

۹۹/۸/۲۷

20میلیون دارم که همش رو یه دست بند و انگشتر کارتیه خوشگل و گوگولی🥰😍گرفتم

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
2706