2733
2734

ماشینی که خریدم فروشنده خلافی رو صاف نکرده گفته خودت صافش کن من میریزم حسابت حالا اینا هیج من سوالم اینه وو اپلیکیشنا مثل قبضین  چندروز طول میکشه تا خلافیا صفرشه بنظرتون تو مرکز تعویض پلاک میشه کارت کشید و همونجا پرداخت کنیم؟؟

بله قبل از اینکه بهت پلاک بدن باید همونجا خلافی رو صاف کنی

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731

اشتباه منو نکن من اومدم قبل ک برم تعویض پلاک خلافی رو پرداخت کردم چون تا ۷۲ساعت بعد ممکنه طول بکشه خلافیم مونده بود رسید بانکم دادم قبول نکردن اخرش رفتم پیش افسره اصرار کردم ک من حاملم توروخدا نرم باز دوباره بیام قبول کرد

همونجا تا خلافی صفر نشه تعویض پلاک نمیکنن دستگاه گذاشته مخصوص خلافی 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اشتباه منو نکن من اومدم قبل ک برم تعویض پلاک خلافی رو پرداخت کردم چون تا ۷۲ساعت بعد ممکنه طول بکشه خ ...

اره بخاطر همین شک داشتم چون پنجشنبه نوبت تعدیض پلاک دارم گفتم اگرانلاین پرداخت کنم طول میکشه باز دبه نکنن براهمین سوال پرسیدم ....تازگیا انجام دادی تعویض پلاک؟؟ من ساعت یازده ونیم بهم وقت دادن نمیدونم از ساعت چندبرم... کرجم

اره بخاطر همین شک داشتم چون پنجشنبه نوبت تعدیض پلاک دارم گفتم اگرانلاین پرداخت کنم طول میکشه باز دبه ...

ماشینو باید زود ببری خیلی شلوغ میشه اینقد میان تو نوبت میمونن من هرباررفتم7 یا 8 رفتم بازم توصف موندم تاماشینو چک کنن و مراحل اداریش طی بشه 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
ماشینو باید زود ببری خیلی شلوغ میشه اینقد میان تو نوبت میمونن من هرباررفتم7 یا 8 رفتم بازم توضف موند ...

شوهرم میگه من ۶ صبح میرم بعدبهت زنگ میزنم بیای ...اخه بچه کوچیک دارم ساعت یازده ونیمم برام نوبت دادن اما میدونم همه اینا الکیه بایدصف وایسی

اره بخاطر همین شک داشتم چون پنجشنبه نوبت تعدیض پلاک دارم گفتم اگرانلاین پرداخت کنم طول میکشه باز دبه ...

اره گلم تو همین ماه بود

من ۱۰ و ۱۰ دقیقه بودم 

۱۰نشده بود اونجا بودم یهو اومد گفت اونایی ک ۱۰تا ۱۱ ان بیان تو صف باماشین ک کاغذ ورود میدادن

شما ۱۱ اونجا باش با کاغذ ک نوبتته چک میکنن

من مشهدم فکر نکنم تفاوتی داشته باشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
شوهرم میگه من ۶ صبح میرم بعدبهت زنگ میزنم بیای ...اخه بچه کوچیک دارم ساعت یازده ونیمم برام نوبت دادن ...

الکی بگو ۶ نره ک خودشو اذیت کرده فقط ی خانمه بود مال ساعت ۱۰بود

۸ اومده بودن میگه هرکار کردیم رامون ندادن 

شوهرم میگه من ۶ صبح میرم بعدبهت زنگ میزنم بیای ...اخه بچه کوچیک دارم ساعت یازده ونیمم برام نوبت دادن ...

خب بذار مراحلشو شوهرت طی کنه ولی یه جاهایی خودت باید بری 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
ماشینو باید زود ببری خیلی شلوغ میشه اینقد میان تو نوبت میمونن من هرباررفتم7 یا 8 رفتم بازم توضف موند ...

عزیزم قدیم فرق میکرد الان نوبتیه خارج از نوبت رات نمیدن داخل

اره گلم تو همین ماه بود من ۱۰ و ۱۰ دقیقه بودم  ۱۰نشده بود اونجا بودم یهو اومد گفت اونایی ک ۱۰ ...

من هرچی به شوهرم میگم میگه اینا الکیه ...چه بدونم بذار بره اذیت بشه 

2706