2733
2739
عنوان

احساس میکنم پایان عمر نی نی سایت نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 7291 بازدید | 145 پست
الهی بگردم من همش تو فکرشم خیلی جوون بود.....مامان فرشته ها خیلی باهاش مث اینک اشنا بوده اما انگار ر ...

اون موقع اكثرا تو كلوپها با هم صميمي ميشدن يه دنيا هم كلوپ بود بعضيا خصوصي بعضيا ورود براي عمرم ازاد.توي تاپيكها كمتر كسي صميمي ميشد مگر تاپيكي مثل تاپيك مي مي ناز كه اينطور پيگير بودن

ما ملت حسينيم
گلم شما ک قدیمی ک هستی من دوبار عکسمو گذاشتم بنظرتون هطرناک نبوده؟

نه من خودم عكسم يه بار سه روز تو كلوپ مونده بود پاك نشده بود يادم نيست كه فراموش كرده بودم پاك كنم يا پاك نشده بود هيچي هم نشده اينهمه سال.الان بيشتر جو ميدن وگرنه عكس كاري نميتونن بكنن.

ما ملت حسينيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی انقدر معتاد شدی من معتادم ولی اگه نباشه واسم مهم نیست فوقش سرگرمی دیگه

معتادش نیستم اینجا خیلی درد و دل میکنم حرفایی رو میزنم که حتی به مادرمم نمیتونم بگم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

سلام میشه در مورد برنامه نویسی ازتون یه سوال بپرسم؟

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
2740
بفرمایید عزیزم

سلام ،میخواستم بدونم هیچ گروهی رو نمیشناسین که وقتی به مشکل توی برنامه نویسی برخوردیم ،کمک کنن هم گروهیا؟یجور جای بحث و اموزش

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

ا زندگی توی دانمارک راصی هستی ؟ چجوری رفتی ا چه راهی میشه ی کم توصیح بدی شرایط رو ؟ممنون میشم عزیزم 

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌.....